Čtvrtek 19. října. Svátek má Michaela.

V rámci letní akce poskytuje Stavební spořitelna České spořitelny Hypoúvěry od Buřinky s úrokovou sazbou od 2,75 % a odhadem nemovitosti

01.07.2014 11:07 Tisková zpráva: Stavební spořitelna České spořitelny

Ode dneška až do 31. srpna 2014 poskytuje Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) klientům k Hypoúvěru od Buřinky s fixací na 3 nebo 6 let výhodnou úrokovou sazbu od 2,75 % a zpracování odhadu nemovitosti zdarma. Akční nabídka není podmíněna délkou splatnosti úvěru a platí pro úvěry až do 70 % hodnoty zastavované nemovitosti. Slevu z úrokové sazby získají všichni, kteří mají po dobu minimálně 6 měsíců uzavřenou smlouvu o stavebním spoření u kterékoliv stavební spořitelny a rozhodnou se, že budou svoje bydlení financovat Hypoúvěrem od Buřinky, k němuž si založí i nové stavební spoření. SSČS navíc garantuje, že úroková sazba úvěru nepřekročí po celou dobu jeho trvání 5 % ročně. 

Výsledná úroková sazba Hypoúvěru od Buřinky se odvíjí podle výše úrokového zvýhodnění a slev, které SSČS pro své klienty připravila. Jiné parametry úvěrového obchodu její výši neovlivňují.

clipboard0103

Hypoúvěr od Buřinky, který SSČS poskytuje bez poplatků za vyřízení, slouží k okamžitému financování bytových potřeb klientů. Jedinečnost tohoto úvěru se zástavním právem k nemovitosti, který se umístil na 3. místě v prestižní soutěži Zlatá koruna 2014, spočívá v řadě parametrů. Je vhodný zejména na koupi nemovitosti, financování družstevního bytu, větší modernizace nebo stavby. Zajímavý je i pro refinancování jiných úvěrů na bydlení. Klienti ho od počátku splácejí anuitními splátkami a splatnost lze rozložit až na 28 let. Stávajícím i novým klientům ho SSČS nabízí prostřednictvím externí prodejní sítě České spořitelny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *