Čtvrtek 22. října. Svátek má Sabina.

Vedení realitní skupiny RPG Real Estate posiluje nový manažer

05.09.2013 02:09 Tisková zpráva:

Vzděláním inženýr a architekt s diplomy z Princetown University v USA působil v minulosti jako poradce kanceláří hlavních architektů měst Prahy, Brna, Ostravy a Plzně. Zastával také funkci generálního ředitele českého zastoupení texaské společnosti Hines Interest of Houston a jako development manager švédské stavební společnosti Skanska. V posledních 15 letech řídil svou vlastní developerskou společnost Acred s.r.o. se sídlem v Praze. Do realitní skupiny RPG Real Estate přichází Anthony C. Caine po předchozí vzájemné spolupráci na několika developerských projektech v rámci České republiky. V RPG Real Estate bude zodpovídat za nové akvizice, investice, koncepční přípravu developerských projektů nutnou pro získání územních rozhodnutí a stavebních povolení a celkový další rozvoj v rámci komerčních a pozemkových fondů RPG.

Realitní skupina RPG Real Estate dnes vlastní přes 4 000 ha pozemků na Ostravsku, Havířovsku, Karvinsku i v dalších významných lokalitách Moravskoslezského kraje. Jedná se o kombinaci malých izolovaných pozemků i velkých ucelených strategických území včetně brownfieldů, rozvojových ploch a území dříve zasažených těžební činností. V závislosti na svém umístění a povaze jsou tyto pozemky vhodné pro realizaci celé řady různých projektů, od rezidenčních přes průmyslové až po volnočasové.

Komerční portfolio RPG Real Estate zahrnuje kancelářské budovy, maloobchodní prostory i komerční budovy a další nebytové prostory. Do tohoto portfolia patří i hotely a další zařízení nabízející ubytovací i stravovací služby nebo kancelářské a komerční prostory.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *