Neděle 19. května. Svátek má Ivo.

Vladimír Toman novým manažerem Panattoni. Developer v posledních týdnech výrazně posiluje

08.04.2015 01:04 Tisková zpráva:

„Vladimír Toman je silná posila, jsem rád, že se rozhodl právě pro Panattoni Europe. Těším se, že budeme moci využívat jeho zkušeností se stavbou ekologicky velmi šetrných staveb, protože nízká spotřeba energií a minimální emise CO2 jsou standardem všech nových výrobních a logistických staveb,“ říká Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni Europe.

„V Panattoni Europe budu mít na starosti výstavbu nových průmyslových nemovitostí, po sedmi letech v Tesco Stores je to pro mě na jednu stranu nová výzva, ale zároveň návrat ke kořenům. To mě přesvědčilo. Navíc je tu příjemný tým lidí,“ říká Vladimír Toman.

Generální ředitel Panattoni Europe Pavel Sovička upozorňuje, že Vladimír Toman je už několikátou posilou Panattoni Europe v posledních týdnech. Díky narůstající poptávce výrobních a logistických společností po prostorech v industriálních parcích Panattoni Europe developer rychle roste a v těchto dnech se také bude v rámci svého stávajícího sídla ve Slovanském domě stěhovat do větších prostor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 1 =