Středa 12. prosince. Svátek má Simona.

Výhodné hypotéky od Poštovní spořitelny

14.02.2011 10:02 Tisková zpráva: Poštovní spořitelna

„Mimo zrušení poplatku za zpracování chceme také odměnit naše zákazníky, kteří využívají Era osobní účet. Pokud si klient nechává zasílat mzdu na osobní účet, ze kterého bude zároveň splácet hypotéku, a uzavře si pojištění majetku i schopnosti splácet, získá ještě další slevu ve výši 0,25 % z úrokové sazby,“ popisuje Aleš Pospíšil z Poštovní spořitelny.

Tato výhodná nabídka platí pro hypotéky do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti na všechny délky fixačního období. Zákazníci získají navíc zdarma výpis z katastru nemovitostí přímo ve Finančním centru. Dále si mohou klienti nechat provést expresní ocenění bytu, které se stanoví na základě cenové mapy a je pro klienty rovněž zdarma. Součástí hypotéky je samozřejmě možnost sjednání pojištění majetku a schopnosti splácet.

Poštovní spořitelna poskytuje několik variant hypotečních úvěrů. Výhodné úrokové sazby a splatnost až na 40 let zajistí nízké splátky. Oproti ostatním bankám má Poštovní spořitelna výhodu v tom, že nabízí nejhustší síť obchodních míst s nejpříznivější otevírací dobou. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.