Sobota 16. ledna. Svátek má Ctirad.

Wüstenrot zbrojí na jaro – s hypotékou na bydlení od 1,84 % ročně

03.02.2015 10:02 Tisková zpráva:

Až o 0,15 % p. a, snížila banka úrokové sazby Hypotéky Wüstenrot na bydlení a Hypotéky Refin. Žadatel o hypotéku na bydlení může získat úvěr již za 1,84 % p. a., zájemcům o refinancování nabízí banka úrokovou sazbou od 1,74 % ročně.

U Hypotéky bez příjmů určené pro klienty, kteří nemohou standardním způsobem prokázat své příjmy, a Hypotéky na pronájem využívané klienty, kteří investují do nemovitostí, klesly úrokové sazby až o 0,4 % ročně.

Úrokovou sazbu neúčelové Hypotéky na cokoliv snížila banka dokonce až o 0,9 % ročně.

„U Hypotéky na cokoliv nabízíme velmi atraktivní podmínky – tříletou garantovanou sazbu ve výši 4,79 % p. a., poskytnutí úvěru zdarma a stejně tak zdarma i správu úvěru. Naším záměrem je poskytnout klientům lepší podmínky pro vyvázání se z nevýhodných úvěrů a ušetřit jim peníze. Zkušenosti s produktem ProRefin, tj. kombinací Hypotéky Refin a Hypotéky na cokoliv, který naše banka nabízí na refinancování původních hypoték a konsolidaci ostatních úvěrů ukazují, že klienti si takového přístupu velmi cení,“ komentovala úpravu úrokových sazeb Ing. Dagmar Náhlíková, vedoucí úseku vývoje produktů finanční skupiny Wüstenrot.

Hypotéky bez poplatků

Vedle snížení úrokových sazeb přichází banka i s akcí Hypotéka zdarma. Poplatek za zpracování a poskytnutí úvěru tak klient neplatí u Hypotéky na bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti a u neúčelové Hypotéka na cokoliv. Hypotéka Refin je bez tohoto poplatku trvale.

U nově uzavřených hypotečních úvěrů banka neúčtuje měsíční poplatek za správu úvěru.

Podrobné informace o úrokových sazbách uveřejnila banka na www.wustenrot.cz v Přehledu úrokových sazeb hypotečních úvěrů a úvěrů platných od 2. 2. 2015.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *