Středa 28. července. Svátek má Viktor.

Začala výstavba další budovy v rezidenčním komplexu Modřanský Háj

12.05.2014 02:05 Tisková zpráva:

Předpokládané dokončení výstavby budovy A5, která nabízí 21 bytů, je plánované na léto příštího roku. Několik bytů je již zarezervovaných. Velikost bytů je od 2+kk do 4+kk, cena za metr čtvereční začíná na 43 000 Kč bez DPH.

Nová budova doplní stávající čtveřici budov, které tvoří nízkopodlažní rezidenční komplex, nacházející se v blízkosti Modřanské rokle v okolí Prahy 4 – Cholupic. Další budova (A6), která nabídne 24 bytových jednotek je již ve fázi plánování.

Komplex, který bude postavený na 12 hektarech na svažujících se pozemcích, nabídne celou řadu možností. Kromě bytů, představí projekt v další fázi terasové dony, vila-domy a dvoj-domy, nacházejících se vedle lesa, přitom jen 20 minut autem od centra města.

Většina z budov má maximálně tři podlaží a všechny byty a domy zahrnují možnosti výběrů zelených ploch, jako jsou balkóny, terasy nebo zahrady a vyhrazená parkovací místa v garáži. Služby a občanská vybavenost, jako například hřiště, jsou k dispozici spolu s golfem, tenisovou halou, stezkou pro kola a in-line brusle, a řadou dalších outdoorových aktivit.

„Jsme potěšeni, že po získání všech potřebných stavebních povolení v prvním čtvrtletí letošního roku, jsme byli schopni se rychle posunout k výstavbě nové rezidenční budovy A5 v Modřanském Háji, našem klíčovém rezidenčním projektu,“ řekl Roger Dunlop, výkonný ředitel Avestus Real Estate a dodává:  „Téměř všechny byty z předchozích budov jsou již prodané, zbývají nám pouze poslední dva byty v budově A3. Jsme tedy přesvědčeni, že poptávka po bytech v těchto nových budovách A5 a rovněž A6, jejíž výstavba začne v létě letošního roku, bude ve znamení rostoucího zájmu o vysoce kvalitní rezidenční prostory pro trvalé bydlení a investice v době rekordně nízkých úrokových sazeb.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *