Neděle 27. září. Svátek má Jonáš.

Zahájení stavby nového centrálního skladu v České republice – babymarkt.de a Geis startují logistický projekt

31.07.2018 09:07 Tisková zpráva:

Symbolickým kopnutím do země zahájily babymarkt.de GmbH a skupina Geis společný logistický projekt: v novém centrálním skladu společnosti babymarkt.de GmbH bude poskytovatel logistických služeb skupina Geis zodpovídat za veškerý warehousing.

Nový sklad vyrůstá ve VGP-Parku Chomutov nedaleko česko – německé hranice, a bude dalším centrálním skladem společnosti babymarkt.de. Termín dokončení logistického areálu o ploše kolem 17.000 m², s možností rozšíření až na 25.000 m², je plánován na konec tohoto roku.

Kromě právě budovaného skladu v Chomutově má babymarkt.de další centrální sklady. V sídle společnosti v německém Dortmundu, ale i v českých Tuchoměřicích se skladuje, kompletuje, balí a rozesílá zboží zákazníkům do 14 zemí. Po dostavbě skladu v Chomutově bude mít babymarkt 40.000 m² logistické plochy a bude tak dobře připravený na budoucí růst a dosažení vedoucího postavení na trhu.

Kompletní logistický servis

V Chomutově bude odbavována velká část objednávek, které přijdou ze 14 evropských
e-shopů společnosti babymarkt a kromě toho bude odsud zásobováno šest stálých poboček společnosti. Skupina Geis převezme kompletní warehousing, tedy od příjmu zboží, přes skladování, kompletování a balení až po vychystání k distribuci do 14 zemí.

Zaměstnance podporují moderní technologie

Pro babymarkt.de bude pracovat více než 100 zaměstnanců skupiny Geis, kteří denně vychystají minimálně 1 000 zásilek. Zaměstnanci budou vybaveni nejmodernějšími skladovými technologiemi, jako jsou například vychystávací rukavice se zabudovanou čtečkou čárových kódů.

„V tomto zajímavém projektu můžeme plně využít naše silné stránky: dlouholeté know-how smluvního logistického partnera velkých e-shopů a efektivní přepravní, logistickou a servisní síť ve střední Evropě,“ říká Erik Lassen, jednatel divize Geis Logistics. „Jsme připraveni poskytnout kvalitní servis a maximální výkon, tak abychom nezklamali důvěru společnosti  babymarket.de. Těším se na provozní spolupráci.“

„Jsme největší evropský e-shop s potřebami pro kojence a děti a proto je pro nás důležité, abychom byli perfektně logisticky připraveni na budoucí růst,“ vysvětluje Bastian Siebers, generální ředitel babymarkt.de GmbH. „Ve skupině Geis jsme našli zkušeného logistického partnera, který nás přesvědčil rychlým rozhodováním a vysokou flexibilitou.“

Tisková zpráva: Geis

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *