Neděle 13. června. Svátek má Antonín.

Zeitgeist Asset Management vstoupil na maďarský trh a v centru Budapešti přemění historickou budovu na rezidenční bydlení

18.04.2018 01:04 Tisková zpráva:

Zeitgeist Asset Management, společnost zabývající se developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory, rozšířil své portfolio o novou nemovitost pro německý penzijní fond, spravovaný platformou Institutional Investment Partners. Rezidenční projekt se nachází v samém centru Budapešti. 

Budova se nachází v ulici Lonyay na pozemku o rozloze 3 520 m2. V nejbližší době bude zahájena přestavba objektu na rezidenční bydlení, které bude čítat 10 872 m2 pronajímatelných ploch. Kromě citlivé rekonstrukce původní budovy se počítá i s dostavbou nových částí při zachování historické hodnoty nemovitosti.

Vstupem na maďarský realitní trh rozšiřujeme své působení ve Střední a východní Evropě,“ říká Peter Noack, spoluzakladatel a jednatel společnosti Zeitgeist Asset Management. „V současné chvíli tvoří naše rychle se rozrůstající portfolio 22 prémiových nemovitostí ve čtyřech zemích Evropy. Další akvizice budou následovat v blízké budoucnosti,“ dodává Noack.

Budova leží ve středu IX. obvodu, nazývaného Ferencváros. Tato čtvrť, na Pešťské straně řeky Dunaje, je považována za vzdělávací a kulturní centrum, které se navíc těší turistickému ruchu. V docházkové vzdálenosti se nachází největší budapešťské univerzity, Velká tržnice a zábavní podniky. Volný čas lze příjemně strávit návštěvou kulturních památek v okolí.  Nedaleko se nalézá Palác umění, Muzeum užitého umění nebo nově postavené Národní divadlo. Spojení v rámci celého města zajišťují linky metra, které jsou vzdálené pouhých 350 m od budovy a nedaleké zastávky tramvají a autobusů.

Tisková zpráva: Zeitgeist Asset Management

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *