Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Raiffeisenbank dále zlevňuje účty pro podnikatele

26.05.2009 11:19 | Kategorie: Nezařazeno | Komentáře zakázány komentářů

Úspěšný model účtu Podnikatelské eKonto nyní Raiffeisenbank dále zvýhodňuje a nabízí nový typ účtu Podnikatelské eKonto Premium. Klienti s vyššími obraty na účtu nebo vklady u banky získají kromě celé řady současných slev nově zdarma i transakce na účtu. Vedení podnikatelského účtu včetně transakcí je tak nově možné získat zcela zdarma.

 

Raiffeisenbank vychází vstříc klientům s vyššími obraty na účtu, kterým bude nabízet nový účet Podnikatelské eKonto Premium. Nový typ účtu vychází z již osvědčeného konceptu, který byl použit u účtu Podnikatelské eKonto a doplňuje jej o výhody, které podnikatelé oceňují. „Podnikatelé doposud při splnění věrnostních podmínek získali zdarma účet s kartou, přímým bankovnictvím a službou eKomunikátor. Nově jim na účtu Podnikatelské eKonto Premium podle výše jejich obratu umožníme získat i určitý počet transakcí měsíčně zdarma,“ uvedla produktová manažerka Raiffeisenbank Tereza Chrištofová.

Pokud klient z řad podnikatelů nebo právnických osob splní nejvyšší věrnostní podmínky, získá zdarma běžný účet s embosovanou a elektronickou platební kartou, výpis, přímé bankovnictví a služby eKomunikátoru. Při využití všech těchto služeb by klient standardně zaplatil 468 korun. „Kromě toho nyní klient získá zdarma až 30 příchozích či odchozích transakcí měsíčně, další mu navíc poskytneme za zvýhodněné ceny,“ uvedla Tereza Chrištofová. Zdarma jsou navíc i dva výběry z bankomatu měsíčně, 3. a další výběr z jakéhokoli bankomatu stojí 9,90 korun.

Zlevněny budou i příchozí platby nad rámec 30 transakcí zdarma. Poplatek za příchozí platby v rámci banky klesne u těchto podnikatelských účtů z 5 na 2 Kč, poplatek za příchozí platby mimo banku klesne ze 7 na 4 Kč. Věrnostní podmínkou pro tyto nejvyšší slevy jsou buď vklady a investice u banky ve výši minimálně jednoho milionu korun nebo příchozí platby na účet ve výši alespoň 800 tisíc korun měsíčně.

Kromě výrazných slev a možnosti neplatit žádné poplatky spojené s vedením účtu, získají podnikatelé s Podnikatelským eKontem Premium celou řadu dalších výhod. Součástí účtu je vedení účtu
až v 9 různých měnách či propojení účetního systému firmy s účtem s využitím eKomunikátoru. Raiffeisenbank klade tradičně důraz i na bezpečnost, účet bude maximálně zabezpečen prostřednictvím elektronických bezpečnostních klíčů, platební kartu lze ochránit ojedinělou službou zamykání karty.

Podnikatelské eKonto nabízí Raiffeisenbank klientům od loňského podzimu, doposud si službu zřídilo téměř 10 tisíc podnikatelů. Účet vychází z úspěšného modelu eKonto nabízeného soukromým klientům. eKonto je jediným účtem v České republice, za jehož vedení banka platí klientům. Účet má v sobě navíc i charitativní rozměr, klienti se mohou věrnostního bonusu vzdát a banka jej místo na účet klienta připíše na účet jedné ze zvolených charitativních organizací. Ročně tak banka přispěje na charitu částkou v řádu stovek tisíc korun. eKonto v současné době využívá více než 100 tisíc uživatelů z řad fyzických osob.

Raiffeisenbank dále zlevňuje účty pro podnikatele >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Nezařazeno

Cházod Ranuby | 01.04.2013 00:00 Záporné sazby hypoték? Do deseti let

Fincentrum Hypoindex klesá způsobem, který byl ještě před několika lety těžko představitelný. Jen v období února 2012 až 2013 průměrné sazby klesly o čtyři desetiny procentního bodu. Nejedná se přitom o pokles náhodný, ale vše nasvědčuje tomu, že se jedná o trend, který jen tak neskončí.   Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

| 04.02.2011 01:02 5 tipů na zajímavé webové stránky

Potřebujete informace z katastru nemovitostí. Přemýšlíte, jak uspořit na energiích nebo si chcete ověřit, zda vaše nemovitost neleží v záplavovém území? Všechny tyto informace naleznete na internetu. Zdarma a dokonce i bez nutnosti registrace. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.07.2013 15:58

Další články »

Krátké zprávy z Nezařazeno

08.03.2016 12:13 Největší položkou výdajů domácností zůstává bydlení

Až 21 % výdajů tvoří náklady na bydlení včetně energií a vody z celkových výdajů domácností. U osob důchodového věku je to dokonce až 28 % výdajů.   Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 09.03.2016 15:55

08.02.2012 15:37 Prohlášení k zadržení šéfredaktora Fincentrum Media

Skupina Fincentrum přijala se znepokojením zprávu o zadržení šéfredaktora divize Fincentrum Media Petra Zámečníka indonéskou policií. Petr Zámečník je šéfredaktorem Fincentrum Media od roku 2007, pod jeho vedení spadají v České republice odborné portály Hypoindex.cz, Investujeme.cz nebo ČeskéReformy.cz. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

26.10.2009 15:01 Britský realitní trh pomalu ožívá

Ceny rezidenčních nemovitostí začaly po dlouhé době pomalu stoupat. Realitní makléři pozorují nárůst poptávky po bydlení především v Londýně a jižní Anglii. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.05.2008 09:38 Výstavbu výrobního areálu společnosti Kemper financovala UniCredit Leasing

UniCredit Leasing financovala náklady na výstavbu výrobního objektu společnosti Kemper. Celkové náklady dosáhly hodnoty 160 milionů Kč. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.04.2008 14:55 URBIS INVEST veletrh investičních příležitostí

Letošní ročník veletrhu URBIS INVEST se uskuteční v termínu od 22. do 26. 4. na brněnském výstavišti. Jedná se o jednu z největších přehlídek investičních příležitostí v oboru real estate. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (377)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (62)
 Celkem hlasovalo 540 čtenářů