Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


CENTURY 21 otevírá přes 30 nových poboček, do tří let chce být v tuzemsku realitní jedničkou

Realitní síť CENTURY 21 není v České republice ještě ani rok, přesto už společnost prodala během deseti měsíců čtyři desítky franšízových licencí. Centrála CENTURY 21 spolupracuje na vzdělávání makléřů s Vysokou školou ekonomickou v Praze a jejími obchodními partnery jsou přední developerské firmy a finanční instituce.

„Počítáme s tím, že v příštím roce budeme na českém trhu největším prodejcem nových developerských projektů, do tří let pak chceme být realitní jedničkou ve všech sektorech českého realitního trhu,“ uvedl generální ředitel  české sítě CENTURY 21 Aleš Mazgaj při zahájení tzv. Grand Lunch, které společnost uspořádala pro obchodní partnery na americké ambasádě.

Právě v těchto dnech totiž společnost otevírá více než třicet nových poboček po celé České republice, například v Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Zlíně, Pardubicích či Hradci Králové. CENTURY 21 by tak měla mít brzy zastoupení v každém krajském městě, do tří let pak společnost plánuje otevřít realitní kancelář v každém městě s více než dvaceti tisíci obyvateli.

Již dnes pracuje pod značkou Century 21 zhruba 300 makléřů, do konce roku by měl jejich počet stoupnout na 500. Všichni makléři přitom projdou sérií školení podle přísných norem CENTURY 21, kde si osvojují nejen obchodní dovednosti, ale i znalosti základních právních předpisů, z oboru finančnictví, daní, ale i psychologie.

„Každý náš makléř musí prokázat etické i vědomostní kvality tak, aby pro klienty dokázal odvádět nadstandardní práci, jak to vyžaduje CENTURY 21 po celém světě,“ vysvětlil Aleš Mazgaj. Podle něho spolupracuje CENTURY 21 v České republice na vzdělávání makléřů a vedoucích poboček s Vysokou školou ekonomickou v Praze.

Jaké služby mohou klienti v kancelářích CENTURY 21 očekávat?
„Především služby kvalitní, klienti se mohou na naše makléře spolehnout. Právě pečlivá práce makléřů, stále nové služby i moderní technologie dělají značku CENTURY 21 světovou. Nabízíme totiž i celou řadu služeb, které ostatní kanceláře nemají,“ uvedl Aleš Mazgaj.

CENTURY 21 například klientům nabízí tzv. Závazek kupujícímu, resp. prodávajícímu. Je to jakýsi dodatek ke smlouvě, v němž se realitní společnost ve 21 bodech zavazuje ke všem službám, které klientovi naši makléři poskytnou: od zajištění financování nemovitostí, přes nabídku právních či daňových služeb až po zajištění stěhování či dokonce převodu médií (vody, plynu, elektřiny) na nové majitele, to vše v co nejrychlejším možném termínu.

„Zdůrazňuji, že tyto závazky podepisují výhradně naši makléři, naše klienty žádnými břemeny nezatěžujeme, ti se mohou naopak kdykoliv ze vzájemné spolupráce jednoduše vyvázat,“ uvedl Aleš Mazgaj. Především však klienti mají na jakékoliv pobočce k dispozici nabídku více než 5000 nemovitostí po celé České republice a několika milionů nemovitostí ze všech světových kontinentů.

Pod křídla CENTURY 21 vstoupily renomované realitní kanceláře Reality 21 a Bonus Group, které v loňském roce prodaly nemovitosti v hodnotě přes 6 miliard korun. Společně s dalšími franšízovými partnery se tak síť CENTURY 21 stala nejsilnější realitní skupinou v Praze. „Naším cílem pro příští rok je vybudování nejsilnější developerské divize, která bude nabízet nejzajímavější bytové projekty. Do tří let plánujeme, že se značka CENTURY 21 stane realitní jedničkou také na českém trhu,“ dodal Aleš Mazgaj.

Společnost založili v roce 1971 realitní makléři Art Bartlett a Marsh Fisher, kteří otevřeli svou první kancelář v Orange County v Kalifornii. Z pohledu světového růstu byl průlomový rok 1998, kdy se společnost etabluje v Číně a získává tak jeden z největších světových trhů. Dnes se v Číně otevírají desítky poboček měsíčně a CENTURY 21 bude brzy disponovat sítí s dvěma tisíci kancelářemi. 
V současné době představuje CENTURY 21 síť s téměř 9 000 realitních kanceláří v 70 zemích světa.

Více než 165 000 makléřů nabízí denně po celém světě několik miliónů nemovitostí. Century 21 je v realitním světě mimořádně úspěšnou a dlouhodobě respektovanou značkou. Dokazují to nejen rostoucí prodeje licencí na všech pěti kontinentech, ale i nezávislé průzkumy na nejvyspělejších trzích. Pozici nejznámější sítě realitních kanceláří potvrzují každé dva roky průzkumy vedené společností Millward Brown, která zjišťuje povědomí o obchodních značkách v realitách. V těch se CENTURY 21 soustavně umisťuje na prvním místě před všemi konkurenty na trhu. Např. v USA zná obchodní značku téměř polovina respondentů (47 %) a ve Francii dokonce tři čtvrtiny dotázaných (75 %). 

CENTURY 21 otevírá přes 30 nových poboček, do tří let chce být v tuzemsku realitní jedničkou >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.10.2016 08:24

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.10.2016 00:00 Nabídka nových bytů nebezpečně klesá, ceny rostou

Prodeje nových bytů v letních měsících bývají tradičně slabší. Jinak tomu nebylo ani letos. Ve třetím čtvrtletí bylo prodáno o téměř třicet procent bytů méně než ve čtvrtletí předchozím. Přesto se nabídka developerů ztenčila na historická minima a ceny mírně vzrostly.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

12.10.2016 11:23 Inženýrská firma Centroprojekt má nového majitele

Novým majitelem inžnýrské společnosti Centroprojekt, která provádí projektovou dokumentací k novým stavbám se stal holding Andreje Babiše. Hodnota celé transakce nebyla zveřejněná. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (359)
 
Spíše ano. (50)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (58)
 Celkem hlasovalo 514 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »