Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


COMFORT PLUS již využívá více něž 67 000 klientů

15.04.2008 11:29 | Kategorie: Pojištění | Komentáře zakázány komentářů

Praha, 15. dubna 2008 – Již 67 743 klientů AXA životní pojišťovny uzavřelo investiční životní pojištění COMFORT PLUS. Tento produkt, který klientům umožňuje flexibilně zvolit a v jeho průběhu upravovat investiční a pojistnou složku, byl na český trh uveden na konci roku 2006.

V prvním pololetí roku 2007 si jej pořídilo 16 000 klientů. Nyní je jejich počet více než čtyřnásobný. AXA v lednu 2007 rozšířila možnosti připojištění poskytovaných v rámci investičního životního pojištění COMFORT PLUS. AXA nabízí nejvyšší rozsah krytí na českém trhu u připojištění pro případ závažných onemocnění, a to u 21 závažných nemocí.

V roce 2007 byl o investiční životní pojištění COMFORT PLUS velký zájem, průměrné roční pojistné pak činilo 16 254 Kč. Toto pojištění je určeno pro všechny věkové kategorie a je možné jej sjednat až do věku 99 let. Tento produkt nabízí svým klientům široké možnosti připojištění. Největší rozsah krytí na českém trhu poskytuje připojištění pro případ závažných onemocnění. Zároveň klientům umožňuje vybírat a měnit investiční strategii tak, jak vyžaduje jejich aktuální životní situace.

I přesto, že je pojištění COMFORT PLUS určeno všem věkovým generacím, uzavírají si jej především mladí lidé do 40 let. Ti především oceňují flexibilitu investičních profilů, ale hlavně možnost disponovat se svými penězi i v průběhu pojištění podle aktuálních potřeb,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace skupiny AXA pro Českou a Slovenskou republiku. „Podle našich statistik se klienti uzavírající investiční životní pojištění COMORT PLUS nebojí investic do smíšených fondů. Investiční životní pojištění si u nás nesjednávají jen konzervativní klienti. Naopak více jak třetina klientů si nezvolila konzervativní investiční strategii,“ dodal Zeman.

Investiční životní pojištění COMFORT PLUS umožňuje klientům rozhodovat o tom, kam investovat rezervu svého pojištění. Klient si sám řídí svoji investiční strategii, vybírá způsob investování s ohledem na poměr výše výnosu a míry investičního rizika. Navíc COMFORT PLUS nabízí komplexní pojistnou ochranu. Sami klienti si vyberou libovolnou kombinaci nabízených připojištění. Zároveň mohou klienti finanční skupiny AXA v průběhu pojištění disponovat se svými penězi. Atraktivní na životním pojištění COMFORT PLUS je také to, že jeho jednotlivé složky lze libovolně měnit podle potřeb, finančních záměrů a konkrétní životní situace klienta. Neméně zajímavá je i možnost pojistníkem zaplacené pojistné odečíst od základu daně až do výše 12 000 Kč ročně.


Připojištění, která si lze s produktem COMFORT PLUS sjednat:

·      Připojištění pro případ smrti následkem úrazu

·      Připojištění pro případ trvalého tělesného poškození následkem úrazu

·      Připojištění zproštění od placení pojistného v případě plné invalidity

·      Připojištění pro případ závažných onemocnění (nejvyšší rozsah krytí na trhu – 21 závažných onemocnění)

·      Připojištění denního odškodného za dobu nezbytného léčení úrazu

·      Připojištění denního odškodného za dobu nezbytného léčení vyjmenovaných drobných úrazů

·      Připojištění zproštění od placení pojistného v případě úmrtí pojistníka (nově od října 2007)

COMFORT PLUS již využívá více něž 67 000 klientů >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Pojištění

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 23.09.2016 00:00 Chalupářská sezóna končí. Na co si dát pozor

Češi jsou po Švédech v chataření a chalupaření světovými přeborníky. Majitelů letního bydlení je více než 400 tisíc a jejich počet neustále roste. Nejohroženější jsou letní příbytky během podzimního a zimního období, kdy se chataři a chalupáři vracejí do svých primárních rezidencí. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 23.09.2016 03:23

Petr Zámečník | 15.09.2016 00:00 Pojištění domácnosti: Nepodceňujte vloupání

Šetřit na pojištění domácnosti se nevyplácí. Minimální varianty sice pokryjí škody z požáru, vichřice či krupobití, na zloděje ale nestačí. Ve kterém kraji lidé bez pojištění pro případ vloupání riskují nejvíce a kde jsou naopak v relativním bezpečí? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 26.07.2016 00:00 Škody v domácnosti Čechy netrápí

Češi jsou nepoučitelní, pojištěné bydlení stále nemá více než čtvrtina Čechů. Slováci jsou na tom o chlup lépe, bez pojištění jich je „jen“ pětina. Nic na tom nemění ani jejich osobní zkušenost s vloupáním či prasklým potrubím. Co nejčastěji Češi podceňují při pojištění bydlení? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 22.07.2016 00:00 Žně zlodějů jsou v plném proudu. Nepodceňujte zabezpečení ani pojištění

Lidé si užívají v letních měsících volna u moře či na chalupě, příbytky nechávají bez dozoru a často i nezabezpečené. Zloděje ale na dovolené v této době rozhodně nenajdete. Počet vloupání v létě každoročně přibývá. Jak se co nejvíce vyvarovat nezvané návštěvě? Na co si dát pozor, aby vám pojišťovna případné škody proplatila?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Pojištění

18.08.2015 14:35 Češi přicházejí ročně o tisíce korun

Téměř třetina Čechů má nějaký druh finančního produktu. Ať už se jedná o půjčku, úvěr, anebo hypotéku, tak zadlužení českých domácností každým rokem roste víc a víc. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

05.12.2014 15:06 Pojišťovny už se chystají na Vánoce. Počet požárů bývá dvojnásobný

Zvláště o Vánocích a na Silvestra dochází v domácnostech k mnha požárům. I pojišťovny v prosinci a lednu zaznamenávají velký nárůst požárů v domácnostech. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

02.09.2014 13:53 Životní pojistky nebude možné vybrat před šedesátým rokem

Podle chystané novely zákona o daních z příjmu nebude možné předčasně vybrat úspory z životního pojištění od příštího roku dříve než v šedesáti letech. Rozpočtový výbor sněmovny bude zítra novelu schvalovat. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.06.2014 14:02 Dovolené přicházejí, zloději se radují

V loňském roce bylo evidováno Policií ČR 4 446 případů krádeží bytů a 6 671 rodinných domů, z toho bylo v letních měsících vykradeno 1 225 bytů a 1 559 domů. Kromě dobrého zabezpečení bytu či domu a pojištění nemovitosti a domácnosti, je také nutné myslet na to, že zlodějům napomáhají sociální sítě, na kterých lidé sdílení informace o svých dovolených.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

19.02.2014 14:31 Češi dělají chyby při nastavení pojistné ochrany majetku

Podle aktuálního průzkumu České asociace pojišťoven se Češi se nejvíce obávají požáru a blesku, pojišťovny paradoxně nejčastěji řeší škody způsobené povodněmi a záplavami. Živelné pohromy ale v poslední době přestaly být pro Čechy neobvyklým jevem. Jenže lidé své pojistky většinou neaktualizují, a tak po pojistné události často přicházejí o peníze s pojistného plnění. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (364)
 
Spíše ano. (52)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (58)
 Celkem hlasovalo 521 čtenářů

Nejčtenější články z Pojištění za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »