Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


EKOSPOL dokončil bytový areál Viladomy Uhříněves I. Všechny byty vyprodány před dokončením!

Autor: | 27.07.2011 14:07 | Kategorie: Realitní makléř | Komentáře zakázány komentářů

Další, v pořadí již 38. dokončený velký bytový areál, včera slavnostně otevřela přední česká developerská společnost EKOSPOL a.s. V době, kdy se většina pražských developerů marně snaží doprodat stovky dokončených bytů, se společnosti EKOSPOL povedl husarský kousek – všechny byty v projektu „Viladomy Uhříněves I.“ jsou totiž v době dokončení beznadějně vyprodány! EKOSPOL tak znovu potvrzuje, že poptávka po vysoce kvalitním a zároveň cenově dostupném bydlení je nadále silná.

Slavnostní otevření bytového areálu proběhlo v úterý 26.07.2011 za účasti novinářů a významných osobností veřejného života. Na úvod poděkoval společnosti EKOSPOL za zásluhy o rozvoj městské části Praha – Uhříněves její místostarosta, Ing. Martin Turnovský. Rezidenční projekt, postavený výhradně z vlastních finančních prostředků, dále ocenili Ing. Miloslav Mašek, generální ředitel Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR a Ing. Jan Sadil, generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky. Za generálního dodavatele stavby, společnost Průmstav, a.s., pak promluvil její obchodní ředitel Ing. Milan Valenta. Bližší charakteristiku bytového areálu a zároveň ocenění oboustranně špičkové spolupráce s dodavatelem stavby vyzdvihl Ing. Zdeněk Janda, vedoucí manažer projektu ze společnosti EKOSPOL. Závěrečné slovo a poděkování všem spolupracovníkům, kteří se na realizaci a prodeji dalšího velmi úspěšného rezidenčního projektu podíleli, na závěr přednesl RNDr. Evžen Korec, CSc., generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL a.s.

Viladomy Uhříněves I.: Všechny byty vyprodány před dokončením!

Zásadní odlišností bytového areálu „Viladomy Uhříněves“ v porovnání s konkurenčními developerskými projekty je fakt, že v době dokončení jsou všechny byty beznadějně vyprodány. „V současné době jen stěží najdete na českém trhu jiného developera, kterému by se podařilo prodat všechny byty v projektu ještě před dokončením. Na poptávku po našich bytech v Uhříněvsi jsme zareagovali zahájením výstavby druhé etapy, která nabídne dalších 58 bytů. Dnes, rok před jejím dokončením, je i druhá etapa z více než 63 % prodána,“ pochvaluje si výborné prodejní výsledky Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s.

V reakci na vysokou poptávku po bytech v Uhříněvsi urychlila společnosti EKOSPOL přípravu dalšího bytového areálu nazvaného „Vilapark Uhříněveská obora“. Zahájení prodeje je naplánováno na podzim letošního roku a ceny bytů budou začínat na 39 000 Kč za metr čtvereční vč. DPH.

Koncepce projektu: Dostupné bydlení ve vilové čtvrti

Bytový areál „Viladomy Uhříněves I.“ nabízí celkem 78 kvalitních nových bytů dispozic 1+kk až 4+kk. Je umístěn do nádherné mikrolokality v sousedství luxusní vilové zástavby. Tvoří jej čtyři dvou až třípodlažní viladomy, jejichž architektonické řešení je koncipováno tak, aby se domy staly harmonickým prvkem v okolní zástavbě a citlivým propojením viladomů se stávajícími vilami. U většiny bytů v 1. NP jsou navrženy velmi žádané předzahrádky, v horních podlažích pak atraktivní střešní terasy. Výborná dopravní dostupnost je zajištěna přímým vlakovým spojením na Hlavní nádraží, díky němuž netrvá cesta do centra déle než 20 minut. Stanice metra “C“ Háje je vzdálena pouhých 7 minut jízdy autobusem.

EKOSPOL letos dokončí ještě jeden bytový areál

Dalším dokončeným bytovým areálem společnosti EKOSPOL v letošním roce bude projekt „Nový Park Písnice A“ s celkem 109 byty. Slavnostní otevření je naplánováno na říjen letošního roku. Dnes, téměř čtvrt roku před dokončením, je „Nový Park Písnice A“ vyprodán z téměř 90 %. Na své majitele zde čeká posledních 12 bytů, které každý den mizí z nabídky.

EKOSPOL dokončil bytový areál Viladomy Uhříněves I. Všechny byty vyprodány před dokončením! >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 27.10.2016 00:00 Zájem o nové byty ochabuje, ceny strmě stoupají. Blíží se zlom?

Zájem o nové bydlení v Praze ve třetím čtvrtletí 2016 polevil. Ceny však i nadále pokračují ve spanilé jízdě směrem vzhůru. Průměrná cena za metr čtvereční prodaného bytu se přiblížila hranici 70 tisíc korun. Dostává se trh s novými byty do zlomu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 26.10.2016 00:00 Budoucnost Čechů je ve vlastním bydlení

Příznivá ekonomická situace v kombinaci s nízkými úrokovými sazbami nahrává bydlení ve vlastním. Bydlení v pronájmu Češi navíc většinou nevnímají jako definitivní řešení. Svou budoucnost vidí pod vlastní střechou. Od nákupu bytů Čechy neodrazují ani rostoucí ceny nemovitostí. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 25.10.2016 00:00 Daň z nabytí se mění… pozor na smlouvy o prodeji nemovitosti

S účinností od 1. 11. 2016 dochází k významné změně. Daňovým poplatníkem bude nabyvatel. To s sebou ale může přinést komplikace ve smlouvách o prodeji nemovitostí. Jak se vyhnout problémům? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

26.10.2016 14:45 Praha hledá kompromis s majiteli pozemků pro stavbu metra D

Hlavní město Praha hledá dohodu s majiteli pozemků, které je potřeba získat pro stavbu metra D. Zvažované vyvlastňování již není na pořadu dne. Místo toho chce město najít kompromis.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (376)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (61)
 Celkem hlasovalo 538 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »