Martin Vašek novým náměstkem Hypoteční banky

27.01.2009 10:01 Tisková zpráva:

Náměstkem generálního ředitele Hypoteční banky pro věci finanční bude od 1. února 2009 Martin Vašek (32 let). Do Hypoteční banky přichází z ČSOB, kde působil na pozici ředitele Zpracování operací. Martin Vašek nahradil Tomáše Broučka, který odešel z Hypoteční banky ke konci roku 2008.

Martin Vašek do ČSOB nastoupil v létě roku 2005 na pozici ředitele útvaru Podpora finančních trhů, kde byl zodpovědný za zpracování a vypořádání obchodů uzavřených na finančních a kapitálových trzích. Před působením v ČSOB pracoval v auditorské a poradenské firmě PricewaterhouseCoopers. Martin Vašek vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a absolvoval několik manažerských školení a konferencí. Je ženatý, má dvě děti a mezi jeho záliby patří squash, lyžování a basketbal. Hovoří anglicky a německy.

„Nástup Martina Vaška je velkým posílením nejužšího vedení banky. Jeho zkušenosti v oblasti financí nám umožní pokračovat v úspěšném působení na českém hypotečním trhu,“ komentuje personální změnu Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky.