Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


CENTRAL GROUP uvádí do prodeje další dva nové projekty a pokračuje tak ve velké podzimní nabídce. Tentokrát jde o více než 230 bytů v Holešovicích a na Břevnově

Autor: CENTRAL GROUP | 14.09.2015 13:02 | Kategorie: Realitní makléř | 0 komentářů
Tagy: Břevnov Holešovice Central Group

Přesně dva týdny po zahájení prodeje nové etapy úspěšného bytového areálu v Letňanech a jedné z posledních etap rodinných domů v Brandýse přichází největší český rezidenční developer CENTRAL GROUP s nabídkou dalších dvou nových projektů. Oba nové rezidenční areály se nacházejí v širším centru Prahy, konkrétně Vltavská vyhlídka v Praze 7 – Holešovicích a Rezidence Břevnovské centrum v Praze 6 – Břevnově. Dohromady nabízejí více než 230 nových bytů.

Oba bytové projekty jsou již v pokročilé fázi výstavby a budou dokončeny v průběhu příštího roku. Generálním dodavatelem projektu Rezidence Břevnovské centrum, který bude dokončen v dubnu 2016, je společnost VCES, projekt Vltavská vyhlídka s termínem dokončení v srpnu příštího roku staví PRŮMSTAV. Oba projekty jsou realizovány v úsporné třídě energetické náročnosti budovy B.

„Zahájením prodeje dvou zcela nových projektů v Holešovicích a na Břevnově reagujeme na dlouhodobě rostoucí poptávku po novém bydlení v širším centru Prahy. Její neustálý růst sledujeme již od loňského podzimu, kdy jsme zahájili velký projekt na Žižkově a jen za první měsíc v něm prodali více než 100 bytů. Za dva týdny představíme další novinky, celkem během letošního podzimu uvedeme na trh více než 700 nemovitostí v osmi projektech,“ vypočítává Dušan Kunovský, předseda představenstva CENTRAL GROUP.

Moderní cenově dostupné byty u Vltavy i luxusní bydlení s rodokmenem starého Břevnova

Bytový areál Vltavská vyhlídka nabízí celkem 156 moderních a cenově dostupných bytů v žádané a dynamicky se rozvíjející lokalitě Holešovic, na rohu ulic V Háji a Jateční. Velkou výhodou projektu je vynikající dostupnost centra Prahy, kam lze tramvají dojet do 10 minut, a blízkost hned dvou stanic metra. Velká část bytů má nádherný výhled na Vltavu, byty v horních podlažích pak mají navrženy atraktivní střešní terasy. 

Ceny ALL INCLUSIVE včetně DPH a veškerého příslušenství začínají na Vltavské vyhlídce na 37.800 Kč za metr čtvereční, v absolutní cenách lze byty zakoupit již od 1,84 mil. Kč.

Rezidence Břevnovské centrum vyrůstá přímo v centru starého Břevnova, podél ulice Kolátorova. Nabízí celkem 79 bytů v luxusním standardu provedení REZIDENCE. Je určena zájemcům o bydlení v prestižní lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, která dlouhodobě patří mezi vůbec nejatraktivnější místa k bydlení v metropoli. Veškeré služby, obchody, sportovní a kulturní vyžití i veřejná vybavenost jsou v docházkové vzdálenosti, rychlou dopravní dostupnost 15 minut do centra Prahy zajišťuje přímá tramvajová linka. Přímo u domu se navíc nachází autobusová zastávka, odkud cesta na stanici metra trvá jen 6 minut. 

Cenová úroveň luxusních bytů na Břevnově začíná na 64.000 Kč včetně DPH za metr čtvereční, nové byty zde lze zakoupit za ceny začínající na 2,44 milionů korun. 

Zahájení prodeje exkluzivních bytů v centru Prahy proběhne již za dva týdny, zájemci teď mají poslední možnost se registrovat 

Poslední dva týdny zbývají do zahájení prodeje již dokončeného a dlouho očekávaného luxusního projektu přímo v centru metropole, bytových viladomů Rezidence Park Nikolajka na Smíchově. Unikátní limitovanou nabídku exkluzivního bydlení v prestižní vilové čtvrti v památkové zóně blízko Malé Strany totiž CENTRAL GROUP uvolní do prodeje již 1. října. 

Projekt nabídne ojedinělý výběr ze 105 bytů o dispozicích od 1+kk až po 5+kk s nádhernými výhledy do okolní zeleně i na panorama Prahy. Nyní se na Nikolajce dokončují exkluzivní interiéry s řadou designových prvků tak, aby vše bylo připraveno na říjnové zahájení prodeje. 

Zájemci o tento projekt tak mají poslední dva týdny na to, aby se na webových stránkách www.park-nikolajka.cz zaregistrovali k přednostnímu přístupu ke kompletní nabídce bytů a mohli si tak vybírat mezi prvními. 

„Zájem o tento unikátní projekt, jehož příprava a realizace trvala neuvěřitelných 13 let, již nyní předčil veškerá naše očekávání. Během prvních čtrnácti dnů se nám totiž registrovalo již více než 200 zájemců, a to bez jakéhokoli marketingu. Je tedy velice pravděpodobné, že ty nejzajímavější byty se prodají právě těmto předem registrovaným zájemcům,“ uzavírá Dušan Kunovský.

CENTRAL GROUP uvádí do prodeje další dva nové projekty a pokračuje tak ve velké podzimní nabídce. Tentokrát jde o více než 230 bytů v Holešovicích a na Břevnově >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 26.10.2016 00:00 Budoucnost Čechů je ve vlastním bydlení

Příznivá ekonomická situace v kombinaci s nízkými úrokovými sazbami nahrává bydlení ve vlastním. Bydlení v pronájmu Češi navíc většinou nevnímají jako definitivní řešení. Svou budoucnost vidí pod vlastní střechou. Od nákupu bytů Čechy neodrazují ani rostoucí ceny nemovitostí. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Petr Zámečník | 25.10.2016 00:00 Daň z nabytí se mění… pozor na smlouvy o prodeji nemovitosti

S účinností od 1. 11. 2016 dochází k významné změně. Daňovým poplatníkem bude nabyvatel. To s sebou ale může přinést komplikace ve smlouvách o prodeji nemovitostí. Jak se vyhnout problémům? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.10.2016 08:24

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

26.10.2016 14:45 Praha hledá kompromis s majiteli pozemků pro stavbu metra D

Hlavní město Praha hledá dohodu s majiteli pozemků, které je potřeba získat pro stavbu metra D. Zvažované vyvlastňování již není na pořadu dne. Místo toho chce město najít kompromis.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (371)
 
Spíše ano. (52)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (60)
 Celkem hlasovalo 530 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »