EUR 25.290

USD 23.125

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.290

USD 23.125

Text: Petr Zámečník

22. 08. 2011

3 komentáře

Dárek pro vás: Obohaťte svůj web o graf Fincentrum Hypoindexu!

 


 

Fincentrum Hypoindex je na českém trhu již od ledna 2003. Za více než sedm let si našel své pevné místo a je jediným aktuálním ukazatelem nejen úrokových sazeb skutečně poskytnutých hypotečních úvěrů, ale celého hypotečního trhu. Nyní můžete graf Fincentrum Hypoindexu vložit i na své internetové stránky.
Rozšířit stránky o graf Fincentrum Hypoindexu je velmi snadné. Stačí vložit patřičný kód do kódu vašich stránek. Zároveň musíte splnit jen několik podmínek: V prvé řadě graf musí být zveřejněn včetně odkazu na kompletní databázi Fincentrum Hypoindexu. Toho nejlépe dosáhnete vložením kompletního níže uvedeného zdrojového kódu. V druhé řadě zašlete informaci o vložení grafu Fincentrum Hypoindexu na vaše stránky na redakční e-mail redakce@hypoindex.cz.
Vaše stránky se nemusí zabývat pouze ekonomikou, hypotékami či realitním trhem. Samozřejmě, takové stránky graf Fincentrum Hypoindexu obohatí více, neboť přináší informace, které jsou blízké vašim čtenářům.[1]  

Nový kód pro vložení grafu Fincentrum Hypoindexu na webové stránky
platný od 17. 11. 2016
<a href=“https://www.hypoindex.cz/hypoindex-vyvoj/“><img src=“https://www.hypoindex.cz/wp-content/themes/hypoindex/assets/images/hypoindex-graph.png“></a>

Výsledek vložení může vypadat např. způsobem, jaký zobrazuje Obrázek 1.
Obrázek 1: Ukázka vloženého grafu Fincentrum Hypoindexu na webové stránky

Zdroj: Soukromý archiv Zamecnikovi.cz
V ukázce uvedený graf má rozšířený parametr u rámečku. Úvodní

je rozšířen na

. Konkrétní vzhled nadpisu, rámečku a odkazu lze upravit ve stylech stránky.

Kdo může na své stránky graf Fincentrum Hypoindexu umístit

Graf Fincentrum Hypoindexu nabízíme všem, kteří mají své internetové stránky – ať už se jedná o soukromé blogy, firemní prezentace, realitní servery či banky. Využít ho mohou též státní instituce, samosprávy, neziskové organizace… zkrátka všichni, kdo vytváří legální obsah na internetu.
Umístěním grafu Fincentrum Hypoindexu na vaše stránky získáte zajímavý a automaticky se aktualizující obsah. V den vyhlášení výsledků Fincentrum Hypoindexu je zaktualizován a doplněn nový údaj za předchozí měsíc i do grafu vloženého na vašich stránkách.

FacebookPodpořte nás na sociální síti Facebook

Odborný server Hypoindex.cz má nyní též čerstvé stránky na Facebooku. Podpořte nás i na sociální síti. Též jejím prostřednictvím můžete zasílat podněty, nápady, dotazy či názory redakci i ostatním čtenářům serveru.

Vaše nápady a podněty vítáme

Internet nespí. Po uvedení odborného serveru Hypoindex.cz a nabídce umístění grafu Fincentrum Hypoindexu na vaše stránky připravujeme i další novinky. A protože je připravujeme pro vás, vítáme jakékoli připomínky. Konstruktivní pochopitelně upřednostňujeme.

 


[1] Graf nevkládejte na stránky s pornografickým či ilegálním obsahem ani na stránky zabývající se šířením spamu apod. O to skutečně nemáme zájem.

Loading

Vstoupit do diskuze 3 komentáře

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • SROVNANI.INFO

  22 srpna, 2011

  To je přece žádost o dárek pro vás, nazdárci KačPárci! Proč bychom měli někomu dávat zadarmo někam inzerci?! Vše je i dnes reklama!

  Odpovědět

 • Jiří Havelka

  22 srpna, 2011

  Samozřejmě, že má umístění grafu Fincentrum Hypoindexu na stránkách našich čtenářů pozitivní efekt i pro server Hypoindex.cz. Nic to ale nesnižuje hodnotu možnosti na svých stránkách graf uvádět.

  Odpovědět

 • BIS

  23 srpna, 2011

  Graf lze úvádět pouze za odpovídající poplatek! Zadarmo jen u blbečků!

  Odpovědět