EUR 24.340

USD 22.967

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.340

USD 22.967

Swiss Life Hypoindex – vývoj

 

Podmínky užívání Swiss Life Hypoindexu: Swiss Life Hypoindex je možné volně šířit pouze s označením „Swiss Life Hypoindex“ a uvedením zdroje „Hypoindex.cz“ (v případě internetových médií s aktivním proklikem na https://www.hypoindex.cz/).


Najděte pomoc s hypotékou

Je dobré nechat si poradit od odborníka. Pomůže vám s celkovým posouzením záměru, pomůže se zhodnocením finančních kritérií, zajistí nejvýhodnější nabídky od několika bank, které budou vyhovovat Vašim požadavkům. Vyhledejte zkušeného konzultanta Swiss Life Select.

Zároveň je dobré ověřit si, že nikde nemáte žádné závazky po splatnosti a nic nebrání tomu, abyste o hypotéku požádali. Je dobré ověřit svou úvěrovou historii předem – to Vám dá možnost případně vše včas napravit.

Ověřte si svou kreditní historii

Portál Hypoindex.cz doporučuje službu NejsemDlužník.cz. O výpis můžete požádat na těchto odkazech:

Výpis pro fyzické osoby

Výpis pro fyzické osoby – podnikatele

Výpis pro právnické osoby

S výpisem, který získáte rychle online, budete mít jistotu, že máte bezproblémovou úvěrovou historii a čerpání hypotéky či jiného úvěru nic nebrání. Výpis obsahuje informace:Související články

Swiss Life Hypoindex září 2023: Hypotéky zlevňují čtvrtý měsíc v řadě, zázraky ale nečekejte

Hypotéky zlevňují již čtvrtý měsíc v řadě. Průměrná nabídková sazba hypoték podle Swiss Life Hypoindexu v září klesla o dalších devět bazických bodů. ČNB ale stále drží základní úrokovou sazbu na 7 % a k výraznějšímu snižování sazeb se v dohledné době nechystá. Kdy dojde k výraznějšímu poklesu hypotečních sazeb?

Text: Jana Zámečníková

Foto: Swiss Life Hypoindex

07. 09. 2023