Čtvrtek 29. června. Svátek má Petr a Pavel.

Na poplatku za stavební spoření ušetříte přes slevový web

František Veselý

Stavebnímu spoření končí zlaté časy. Proto se stavební spořitelny snaží klienty nalákat, jak můžou. Spoření kombinují s životním pojištěním a nabízejí mimořádné slevy. Jsou ovšem i další způsoby, jak nalákat klienty: Slevový web.

Další nápad, jak nalákat nové klienty dostala Modrá pyramida. Není novinkou, že trendem poslední doby jsou různé slevové weby. Proto se i Modrá pyramida rozhodla nabídnout budoucím klientům touto formou slevu až 90 procent na vstupní poplatek.

Vstupní poplatek se odvíjí od cílové částky a většinou se pohybuje od jednoho tisíce korun do pěti tisíc. „Hodnota poukazů, které můžete nyní zakoupit je 1 000 korun, vy však zaplatíte pouze 100 korun,“ láká na slevovém webu Modrá pyramida.

Pokud budete tedy mít cílovou částku 500 tisíc korun, vstupní poplatek by se vyšplhal na 5 000 korun. Abyste ušetřili 4 500 tisíce korun, musíte si zakoupit pět voucherů.

Nevýhodou nabídky ale je, že vouchery můžete uplatnit jen na jediné pobočce, a to v Praze na Opatově.

Akce končí úderem půlnoci ve středu 13. dubna. Uvidíme, jestli se akce Modré pyramidě vyplatí a akce se rozšíří do ostatních poboček nebo se případně s podobnou akcí vytasí další stavební spořitelny

Tip: Jarní akce stavebních spořitelen … nezlákají?


Pro aktivování slevy byl potřeba jen jediný kupující. Ten na sebe nenechal dlouho čekat a v úterý večer si slevový kupon zakoupilo již osm zákazníků.

Anketa: Nakupujete na slevových webech?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “Na poplatku za stavební spoření ušetříte přes slevový web”

  1. Majka napsal:

    Ušetřit ještě více můžete také díky slevovým kupónům, nejvíce jich je na http://slevovy­kupon.net/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *