Pondělí 25. května. Svátek má Viola.

Na poplatku za stavební spoření ušetříte přes slevový web

František Veselý

Stavebnímu spoření končí zlaté časy. Proto se stavební spořitelny snaží klienty nalákat, jak můžou. Spoření kombinují s životním pojištěním a nabízejí mimořádné slevy. Jsou ovšem i další způsoby, jak nalákat klienty: Slevový web.

Další nápad, jak nalákat nové klienty dostala Modrá pyramida. Není novinkou, že trendem poslední doby jsou různé slevové weby. Proto se i Modrá pyramida rozhodla nabídnout budoucím klientům touto formou slevu až 90 procent na vstupní poplatek.

Vstupní poplatek se odvíjí od cílové částky a většinou se pohybuje od jednoho tisíce korun do pěti tisíc. „Hodnota poukazů, které můžete nyní zakoupit je 1 000 korun, vy však zaplatíte pouze 100 korun,“ láká na slevovém webu Modrá pyramida.

Pokud budete tedy mít cílovou částku 500 tisíc korun, vstupní poplatek by se vyšplhal na 5 000 korun. Abyste ušetřili 4 500 tisíce korun, musíte si zakoupit pět voucherů.

Nevýhodou nabídky ale je, že vouchery můžete uplatnit jen na jediné pobočce, a to v Praze na Opatově.

Akce končí úderem půlnoci ve středu 13. dubna. Uvidíme, jestli se akce Modré pyramidě vyplatí a akce se rozšíří do ostatních poboček nebo se případně s podobnou akcí vytasí další stavební spořitelny

Tip: Jarní akce stavebních spořitelen … nezlákají?


Pro aktivování slevy byl potřeba jen jediný kupující. Ten na sebe nenechal dlouho čekat a v úterý večer si slevový kupon zakoupilo již osm zákazníků.

Anketa: Nakupujete na slevových webech?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “Na poplatku za stavební spoření ušetříte přes slevový web”

  1. Majka napsal:

    Ušetřit ještě více můžete také díky slevovým kupónům, nejvíce jich je na http://slevovy­kupon.net/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *