EUR 25.360

USD 23.264

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.360

USD 23.264

Kam pro stavební spoření? Třeba k Vodafonu

 


 

Vodafone začne na čtyřech svých pobočkách nabízet kromě telekomunikačních také bankovní služby Raiffeisenbank pod názvem „Vodafone Banka od Raiffeisenbank“. Součástí této nabídky bude i stavební spoření od Raiffeisen stavební spořitelny. „Zákazníci díky tomu získají nonstop kontrolu nad svým bankovním účtem přes SMS, možnost využití vkladových bankomatů a služby navíc zdarma,“ uvádí Tomáš Kofroň, tiskový mluvčí Raiffeisenbank.


Brány poboček  „Vodafone Banka od Raiffeisenbank“ se budou otevírat hlavně v menších městech s dvaceti až padesáti tisíci obyvateli. První pilotní prodejny budou moci zákazníci využít v Chrudimi, Vyškově, Klatovech a Valašském Meziříčí. Tato čtyři města si banka pro svůj projekt zvolila záměrně. Není tam totiž klasická pobočka Raiffeisenbank, například v Praze totiž banka letos otevřela několik klasických poboček.  

V každé takové prodejně budou pracovníci Vodafonu certifikováni jako bankéři. Měli by tedy poskytnout zákazníkům stejně kvalifikované služby jako zaměstnanci banky.

Otevřením prvních prodejen navazujeme na nedávné spuštění společné partnerské platební karty. Portfolio společných produktů a výhod pro zákazníky budeme nadále rozšiřovat. Zároveň nám tato spolupráce umožní otestovat nové služby, na pilotních pobočkách např. budou k dispozici vkladové bankomaty,“ uvedl Jiří Čapek, výkonný ředitel pro retail  Raiffeisenbank.

Pilotní projekt poběží několik měsíců a pak se rozhodne, co bude dál. Zatím se na pobočkách bude nabízet například kreditní karta a spotřebitelský úvěr. Hypotéku si v dohledné době zákazníci Vodafon Banky nesjednají.

REKLAMA

Za stavební spoření internet zdarma

Výhodou spolupráce jsou také různě propojené bonusy. Když si například sjednáte stavební spoření ve Vodafone Bank od Raiffeisenbank, získáte k němu tři měsíce internetu v mobilu zdarma. Klienti si také na pobočce budou moci sjednat Vodafone eKonto a Vodafone Podnikatelské eKonto u Raiffeisenbank, ke kterému při obratu 15 000 korun dostanou zákazníci každý týden jeden den volání zdarma v rámci sítě Vodafone. Těchto služeb a výhod budou moci využít jak noví, tak i stávající zákazníci Vodafone.

S bankami spolupracují všichni operátoři

Raiffeisenbank společně s Vodafone již nabízí kreditní kartu, která umožňuje získat volání o víkendu zdarma v rámci sítě. Vydání kreditky je zdarma, stejně tak i její vedení, ale jen tehdy, když s ní utratíte alespoň pět tisíc korun za měsíc. Pokud bude vaše útrata nižší, vyjde vás karta na 45 korun měsíčně, tedy na 540 korun ročně.

Spojení služeb Raiffeisenbank a Vodafonu přinese zákazníkům kromě výhod za věrnost v podobě produktů zdarma a kontroly každé transakce přes bezplatné SMS také úsporu času, protože budou mít poprvé služby operátora i banky na jednom místě,“ říká Martin Pejša, ředitel prodeje nefiremním zákazníkům Vodafone.  

Ani ostatní operátoři se nedají zahanbit. „T-Mobile již od roku 2008 spolupracuje s Komerční bankou a nabízí svým zákazníkům T-Mobile Bonus kreditní kartu. Další možnosti na trhu pochopitelně monitorujeme,“ uvádí Jiří Janeček z externí komunikace T-Mobile.

REKLAMA

O2 zase spolupracuje se Citibank a vydávají O2 Citi kreditní kartu. V rámci této kreditky můžete získat až 20 % sleva na služby O2, 20 % kreditu navíc ke každému dobití a automatická platba vyúčtování za mobilní služby.

"Také ve spolupráci s Komerční bankou a Citibank testujeme projekt platební karty v mobilu s bezkontaktní technologií NFC, který by zákazníci již od příštího roku mohli komfortně používat k platbám namísto klasické kreditní karty," doplnila Lucie Policarová z firmy Telefónica Czech Republic.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *