Pondělí 06. července. Je státní Svátek - Mistr Jan Hus.

BAWAG Bank rozšiřuje nabídku hypoték

BAWAG Bank nově půjčí klientům na koupi rekreační chaty, na vypořádání majetkových podílů na nemovitosti i na nemovitost, kterou bude vlastník dále pronajímat.

BAWAG Bank stejně jako její konkurence bude chtít v letošním roce navázat na výsledky loňského roku, proto uvádí na trh další typy úvěrů.

„V roce 2007 více než polovinu hypoték poskytnutých BAWAG Bank činily standardní hypotéky (za účelem bydlení), necelou třetinu pak refinancování hypoték (Hypotéka hypoték) a 20% Americké hypotéky“, řekl Martin Kryl, člen představenstva odpovědný za osobní bankovnictví. „Největší zájem byl o úvěr se splatností 20 let a s fixací úroku na 5 leta průměrná výše úvěru byla 1,6 mil. Kč“, dodal.


BAWAG Bank kromě tradičních hypoték na pořízení bydlení či refinancování hypotéky konkurenční banky začíná posktytovat hypotéku na nemovitost, která bude majitelem dále pronajímána nebo je určena k rekreaci (např. chata, chalupa). Hypotečním úvěrem od BAWAG Bank lze nově též financovat vypořádání majetkových podílů na nemovitosti (např. při vyplacení dědického podílu, vyplacení partnera či příbuzných apod.) Dále potom BAWAG Bank umožňuje hypotékou refinancování vlastních prostředků klienta, které investoval do nemovitosti nejdéle 12 měsíců před podáním žádosti o úvěr. Splatnost hypotečního úvěru je nyní až 40 let.

Zdroj: Investujeme.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *