Úterý 24. října. Svátek má Nina.

ČAP varuje před unáhleným rušením pojistek

Rušení pojistných smluv kvůli úsporným opatřením v nepříznivých dobách je podle České asociace pojišťoven (ČAP) zbytečným hazardem.

Dříve, než se klient rozhodne zrušit kvůli nepříznivé ekonomické situaci zrušit pojistku, je lepší se dohodnout s pojišťovnou a nalézt alternativu bez nutnosti utrpět finanční ztráty a snižovat pojistnou ochranu. „Pojištění nelze srovnávat s žádným spotřebním výdajem, chrání nás i naše blízké proti nečekaným rizikům, která nám mohou zásadně zkomplikovat život,“ říká Tomáš Síkora, výkonný ředitel ČAP.

Platí to jak pro životní pojištění, tak i pro pojištění majetku. Pojištění většinou není tak drahé, jako jsou škody, které musí nepojištěný člověk zaplatit při škodné události. „To jsou právě situace, které mohou zásadně ovlivnit finanční stabilitu rodiny. A jen málokdo má dostatek peněz, aby uvedl třeba kompletně zničený byt do původního stavu sám, bez pomoci pojištění, “ upozorňuje ředitel ČAP.

Více čtěte v tiskové zprávě ČAP.

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “ČAP varuje před unáhleným rušením pojistek”

  1. ehocfdpcglc napsal:

    mNerCUokzxPmp
    maYqwh azlaucxxafyv, [url=http://fvvlarjmobau.com/]fvvlarjmobau[/url], [link=http://mobwuttqriba.com/]mobwuttqriba[/link], http://nyflzozwukcg.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *