Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

Central Group: Na trhu pozorujeme oživení poptávky

V posledních třech čtvrtletích však Central Group eviduje rostoucí zájem o nové nemovitosti ze své nabídky. Do své nabídky proto zařažuje tři nové bytové projekty.

Trh nového bydlení zaznamenal v průběhu podzimu minulého roku v důsledku finanční krize markantní pokles poptávky. Návazně k tomu klesly také ceny nových bytů, domů a parcel, přičemž pokles cenové úrovně se pohyboval v rozmezí 10 – 15%. V posledních třech čtvrtletích však Central Group eviduje rostoucí zájem o nové nemovitosti ze své nabídky. Na základě těchto pozitivních signálů se společnost Central Group rozhodla zařadit od listopadu do prodeje hned tři bytové lokality.

Úplnou novinkou v nabídce Central Group je lokalita Pod Hvězdárnou v Praze 8–Ďáblicích. Do prodeje je zařazena také další etapa asi 80 bytů v bytovém komplexu Metropole v Praze 5–Zličíně a další bytový dům v projektu Nové Pitkovice v Praze 10–Pitkovicích. Nabídka společnosti se tedy rozšíří o 130 nových bytů.

Zdroj: Tisková zpráva Central Group

Předchozí článek: «
Následující článek: »

3 komentářů k článku “Central Group: Na trhu pozorujeme oživení poptávky”

 1. klient napsal:

  to se divim
  Tomu me velmi překvapuje, protože CG jsou neskuteční lumpové. Po mých zkušenostech všem doporučuji, aby si tuto firmu dobře rozmysleli. Bydlet se sice musí, ale s CG už nikdy.

 2. Joseph Goebbels napsal:

  :-)))))))))))))))))))))
  100x opakovaná lež se stane pravdou!
  Joseph Goebbels

 3. viky napsal:

  pružnost
  Neuvěřitelně pružná firma, poptávka údajně trochu oživla, a během 2-3 měsíců najednou staví a prodávají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *