Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

CENTRAL GROUP v loňském roce hospodařil se ziskem 650 milionů korun

Developerská společnost CENTRAL GROUP prodala v loňském roce 933 nových bytů, domů a parcel, což je více než v předcházejícím roce. Podle předběžných finančních výsledků dosáhl holding CENTRAL GROUP v roce 2009 hrubého zisku kolem 650 milionů korun.

Jsem si jist, že ceny již dosáhly svého dna a dále klesat nebudou. Trh nového bydlení se začíná výrazně oživovat. Proto jsme se rozhodli od poloviny března zařadit do nabídky 10 nových lokalit s téměř 500 novými byty, domy a parcelami,“ řekl Dušan Kunovský, předseda představenstva společnosti CENTRAL GROUP.

CENTRAL GROUP všem svým klientům nabízí garanci nejlepší ceny. To znamená, že pokud by si zákazník, který má se společností uzavřenou smlouvu, našel levnější srovnatelný byt, dům nebo parcelu u jiného developera, CENTRAL GROUP mu buď sníží cenu nebo vrátí všechny uhrazené peníze i s úrokovým navýšením 5% ročně.

Z prodejních statistik CENTRAL GROUP za posledních šest měsíců (září 2009 – únor 2010) vyplývá, že největší zájem o byty (82% prodaných produktů), přičemž nejoblíbenější jsou byty o velikosti 2+kk a 3+kk. Průměrná celková cena bytu byla v uvedeném období  3.050.000 Kč (bez DPH). Při přepočtu na metr čtvereční bytu vycházela průměrná cena na 40.200 Kč/m2 (bez DPH).

Zdroj: Tisková zpráva CENTRAL GROUP

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *