Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

Central Group zahajuje výstavbu projektu Nové Letňany

Developerská společnost Central Group před několika dny ukončila výběrové řízení na výstavbu prvního bytového domu v rámci projektu Nové Letňany. Generálním dodavatelem stavby bude akciová společnost Sefimota.

Developerská společnost Central Group zahajuje výstavbu bytového domu se 136 byty. Výstavba bude dokončena v srpnu 2011 a projekt si vyžádá náklady v celkovém objemu 160 milionů korun.  Výstavba ještě nezačala a podle zpráv Central Group již bylo v prvním z bytových domů prodána téměř polovina bytů.

Central Group i nadále klientům garantuje nejlepší ceny všech svých bytů, domů a parcel. Garance platí pro případ, že klient uzavře se společností Central Group smlouvu na nový byt, dům nebo parcelu a poté nalezne v nabídce Central Group či jiného developera srovnatelnou levnější nemovitost. V takovém případě bude cena bytu, domu nebo parcely snížena na úroveň této levnější nemovitosti nebo dojde k ukončení smlouvy, přičemž v tom případě klientovi budou vráceny veškeré uhrazené finanční prostředky i s úrokovým navýšením 5 % ročně.

Zdroj:
Tisková zpráva Central Group

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *