Neděle 22. října. Svátek má Sabina.

CENTURY 21 prodala v ČR 50 franšízových licencí

Síť realitních kanceláří společnosti CENTURY 21 se během roku a půl od vstupu na tuzemský trh dozrostla na 50 franšízových partnerů, pro které pracuje zhruba 350 makléřů.

Zájem realitních kanceláří o zapojení do sítě CENTURY 21 zaskočil i její centrálu v USA. „Jsme příjemně překvapeni, jak se daří týmu Aleše Mazgaje rozvíjet značku CENTURY 21 v České republice. Takový start na novém trhu jsme zaznamenali pouze před deseti lety v Číně. Padesát prodaných licencí na českém trhu jsme očekávali nejdříve v roce 2013,“ přiznal Chris Kervandjian, vicepresident CENTURY 21.

Česká CENTURY 21 také zveřejnila své plány do dalších let. „CENTURY 21 by měla být českou realitní jedničkou jak výší obratu, tak především v kvalitě a portfoliu poskytovaných služeb. Realitní trh bude zčásti konsolidován, 35 – 45 procent trhu budou ovládat největší realitní sítě, garážových realitek a nepoctivých makléřů bude ubývat, připravena bude změna legislativy tak, aby realitní činnost byla živností vázanou,“ míní Aleš Mazgaj. 

Ještě v letošním roce plánuje společnost podle obchodního ředitele Petra Suchánka prodat dalších 20 až 25 licencí. Nejnověji se síť CENTURY 21 rozšířila o realitní kancelář RK Stejskal.cz, jejíž majitel Jan Stejskal uzavřel v pořadí 50. franšízovou smlouvu. RK Stejskal.cz je největší jihočeskou realitní kanceláří, působící na trhu již 18 let.

„Nesoupeříme s konkurencí o počet prodaných licencí, ale zaměřujeme se na kvalitu. Vybíráme si franšízové partnery, kteří mají do budoucna velký potenciál růstu. Oslovujeme jen realitní kanceláře a úspěšné podnikatele s ambicemi stát se ve svém regionu lídrem a posunout kvalitu poskytovaných služeb na standard obvyklý na vyspělých realitních trzích. Jsme přesvědčeni, že český klient si zaslouží lepší zacházení, než které se mu dnes obecně ze strany realitních kanceláří dostává,“ vysvětlil Petr Suchánek, obchodní ředitel společnosti.

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *