Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Česká spořitelna snižuje úrokové sazby hypoték

Česká spořitelna s platností od dnešního dne začíná nabízet hypotéky s úrokovu sazbou od 4,49 %. Podle vyjádření ČS se jedná o časově omezenou nabídku.

„Zvýhodněním hypoték chceme dát další impuls k oživení zájmu o hypotéky. Ideální hypotéka poskytuje klientovi nejen výhodnou sazbu v daném okamžiku, ale také vysokou míru jistoty do budoucna. Jistotu při splácení klient získá, pokud si sjedná pojištění schopnosti splácet. Další snížení sazby klientovi zajistí garance úrokové sazby v průběhu celého splácení hypotéky, tedy nejen u první fixace – takovou garanci klient dostane, pokud zvolí Ideální hypotéku s úrokovým zvýhodněním,“ uvedl Tomáš Halla, ředitel odboru úvěry na bydlení a podnikání České spořitelny.

Nárok na zvýhodněnou úrokovou sazbu by podle informací České spořitelny měly mít všichni klienti a vztahuje se rovněž na Ideální hypotéku s úrokovou bonifikací, kterou ČS představila na podzim loňského roku.

Česká spořitelna je další z řady bank, které se rozhodly snížit úrokové sazby hypoték. Přehled aktuální výše úrokových sazeb jednotlivých bank, včetně nejrůznějších slev na poplatcích naleznete v článku "Jarní propad úrokových sazeb hypoték pokračuje".

Zdroj:
Tisková zpráva České spořitelny

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *