Úterý 22. června. Svátek má Pavla.

Chystá se vznik nové asociace realitních kanceláří

Velké realitní kanceláře připravují vznik nové zastřešující instituce, i přesto že na trhu již existuje Asociace realitních kanceláří ČR (ARK). Nová profesní asociace by měla působit souběžně.

Nová profesní asociace by měla vzniknout v řádu dní maximálně týdnů a měla by být alternativou stávající Asociace realitních kanceláří České republiky (ARK), která aktuálně sdružuje přes 200 realitek.
 
Záměr velkých realitních kanceláří vytvořit novou asociaci vyjádřil na konferenci Czech Real 2008 Miroslav Jonáš, místopředseda představenstva společnosti M&M reality holding. "ARK je, podle jeho slov, "neodstatečně reprezentativní a poskytuje trhu minimální služby. Nová instituce by měla lépe zastupovat realitní kanceláře, měla by například licencovat realitní makléře a především vykonávat dohled nad seriózností trhu."

Prezident ARK Jaroslav Novotný připustil, že je možné vést diskuzi o tom, jestli je asociace reprezentativní, další námitky však odmítl. O nové asociaci se vyjádřil slovy: "O této iniciativě nevím, nikdo nás nekontaktoval, myslím, že je to jen výraz konkurenčního boje."


Zdroj: E15

Předchozí článek: «
Následující článek: »

13 komentářů k článku “Chystá se vznik nové asociace realitních kanceláří”

 1. kamila aldová napsal:

  jak funguje Level Europe
  Vážení budoucí klienti realitek.

  Po velkém zklamání s firmou LEVEL Europe která se předvedla jako naprostí nevychovanci a podvodníci Vás chci varovat před p.Pasírbkovou a Jí podobným z této firmy.

  Smlouvu mají napsanou tak ,že i právník byl v šoku a to už četl různé nehoráznosti.

  Dost že si účtujou 6% z ceny jako provizi , ale mají napsanou smlouvu tak ,že když nedojde k podepsání smlouvy z jakéhokoliv důvodu tak si účtují 11% z ceny smluvní pokutu a je to napsáno tak, že by ji měli uhradit i prodávající i kupující, z čehož vyplývá že nemají žádnou snahu smlouvu uzavřít ba naopak.

  Dalším bodem programu je převod peněz .Kupující převádí peníze na nějaký blíže nespecifikovaný účet a záloha ve výši smluvní pokuty je předem předána formou vlastní směnky do rukou nějakého p.Jaroslava Štefka z Hlučína kterému podle smlouvy mají být poukázany i ostatní peníze od kupujicího.

  S tímto pánem není žádné ujednání kdy a za jakých podmínek vyplatí peníze prodávajícímu což je nehorázná lumpárna. Po kontrole podnikání tohoto pána zjistíte že má zřízenou firmu ArmiloFin která je s.r.o. takže ručí jen do výše 200 000,- a v realitách za tu cenu je na prodej větší psí bouda jinak nic a firmu založili letos v prosinci.

  Navíc tato firma ArmiloFin má i další spoluzakladatele a to jsou jednatelé a ředitelka firmy Level Europe takže tunel nachystaný jak vyšitý.
  .

  To znamená že při koupi baráku jako u nás za cenu 4 000 000,- by dostali celou částku a my asi nic.

  Navíc při koupi přes banku si sami podepíšete že dáváte souhlas s zástavou toho prodávaného domu a tudíš vy nemáte barák a kupující peníze!!!!!!!!!!?

  Asi je to špatně né?

  Po dotazu jak to bude s penězma mi p.Pasírbková na vizitce se honosící jako regionální manager řekla,že teprve při podpisu smlouvy ,,to už jste podepsali smlouvu o smlouvě budoucí se všemi těmi lumpárnami výše,, bude sepsán dodatek ke smlouvě o nakládání s penězi které už jsou ŠTEFKA a přitom jim vůbec nemají projít žádným účtem natoš nějakému Štefkovi z Hlučína

  Takže ve finále

  Prodávající má zástavní právo banky na svůj majetek, = nemá barák

  Kupující poslal peníze nějakému Štefkovi a nějakou nesmyslnou směnku na pokutu …co kdyby?!!! = nemá peníze

  A LEVEL Europe dostane svých 6% provizi od Štefka protože ostatní jednatelé a ředitelka LEVEL Europe je se Štefkem v jiné Firmě jako společníci

  1. pavel napsal:

   RE: jak funguje Level Europe
   Ma někdo zkušenost s tím ,co následuje v případe podání výpovědi po 1/2 roce ZS pro Level Eupope?

 2. kamila aldová napsal:

  Level Europe nikdy!!!!
  realitka Level Europe má fajn praktiky Peníze prodávající posílá p.Šťefkovi který nemá s něma nic společného jen vlastní f.ArmiloFin z prosince 2008 a další společníci jsou manageři a ředitelka Level Europe z Moravy a není nikde ve SSB napsáno kdy a jestli vám peníze vydá a navíc smluvní pokuta je placena oběma stranama a ve výši 4násobku provize ,tak proč by se snažili když je výhodnější smlouvu nepodepsat ,že? P Pasírbková z Level jako region Managerka se tvářila jako že vše v pořádku jen pozemek zastaví banka a oni shrábnou všechny peníze a ještě se budou smát tak to ne Level Europe nebrat na Severní Moravě kdyby někdo chtěl vědět víc tak kamca.al@seznam.cz

  1. Džarda napsal:

   RE: Level Europe nikdy!!!!
   Kamila Aldova? Tak ty už můžeš zase psát? Loni v psychiatrické léčebně na odvykací kůře z drogové závislosti Ti to moc nešlo. Pamatuješ? Džarda. To jsem byl já spolu s Frantou a Pepou, co jsme spolu strávili ten šílený večer. Ty to ale v posteli umíš, nic tak zvráceného jsem od té doby nezažil. Tak se měj a zase napiš nějakou prasárnu.

   1. Radek napsal:

    RE: RE: Level Europe nikdy!!!!
    🙂 že byste byl zhrzený člověk z Level Europe? 😉

   2. Al,capone napsal:

    RE: RE: Level Europe nikdy!!!!
    Štefku,krásně jsi to tady vyplodil.Asi to je všecko pravda,když kolem sebe tak kopeš.Ale neboj taky se brzy dočkáš.

    1. Džarda napsal:

     RE: RE: RE: Level Europe nikdy!!!!
     Ze by jsi napsal sve jmeno, sragoro???

     1. Radek napsal:

      RE: RE: RE: RE: Level Europe nikdy!!!!
      to říká ten pravý 🙂

 3. al'capone napsal:

  Štefek a sivkova dvě netahla z LEVEL EUROPE,kterym se nechce pracovat,tak radši kradou
  Štefek je velky frajer jen po telefonu,ve skutečnosti je to vyžrane prasatko s malým mozečkem.

  1. Princess napsal:

   Nechce se pracovat?
   Vzdyt i v te realitce se pracovat musi… nemyslite??? A krast se tam urcite neda! Nicmene jinak se vsim souhlasim…

 4. Honza napsal:

  Nenažrané prasata
  Mám také zkušenost z Level Europe a musím říct, že pan Štefek, paní Doležalová, pan Paciorek jsou nenažrané prasata. Díky nim mám averzi, vůči RK, proto nepodepisujte nikdy zprostředkovatelskou smlouvu!!!!Okradou Vás! Ale jak se říká, na každou svini se vaří voda.

  1. podvedená napsal:

   RE: Nenažrané prasata
   Hledám další podvedené.Podala jsem žalobu na neznámého pachatele. Týká se to rk Level Europe.Ozvěte se podvedení na email:
   jindryska@seznam.cz

 5. Jaroslav Kejval napsal:

  Se vším plně souhlasím

  Podal jsem dokonce podnět na jeho trestní stíhání,ale výsledek byl ten,že jsem já přišel o moc peněz a on prý trestný čin nespáchal. Tak to vyšetřil pan Jeřábek z kriminální policie v Táboře. Když jsem po čase chtěl videt vyšetřovací spis,tak celé vyšetřování bylo tak ubohé a uctívaný Štefek si už na můj případ moc nepamatuje. Mám však jiné podezdření a to je jeho spolupráce s Judr. Vargovou. Ta zase spolupracuje s jistým Langrem . Ano Langrem . Má někdo proti nim šanci se odvolávat a platit právníky, proti těmto nenažrancům. Ano jsou to svině

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *