Úterý 14. července. Svátek má Karolína.

ČSOB snižuje úrokové sazby hypoték

Od dnešního dne snižuje ČSOB úrokové sazby hypotečních úvěrů s tří- a pětiletou fixací o jednu desetinu procenta.

Úrokové sazby udává ČSOB jako garantované, nikoliv minimální, což znamená, že každý klient na pobočce má možnost získat tuto prezentovanou úrokovou sazbu.
 
Snížením úrokových sazeb jsme se rozhodli podpořit prodej hypoték v období, které bývá obvykle slabší. U tříletých a pětiletých fixací jsme již na začátku roku přistoupili k sjednocení úrokové sazby, obě dvě nyní nabízíme za stejnou úrokovou sazbu. Výši sazeb navíc garantujeme pro všechny klienty.“ uvedl Jan Klouček, manažer útvaru úvěrů a bydlení ČSOB.

V roce 2008 chce ČSOB pro klienty zkvalitňovat produkty a veškeré služby s hypotékami spojené, zejména co se týká rychlosti a jednoduchosti vyřízení celé procedury související s poskytnutím hypotéky.

„Z našich průzkumů vyplynulo, že sjednání hypotéky a všech věcí s tím spojených, je pro klienty nejvíce stresovou záležitostí, proto se jim tento proces budeme nadále snažit co nejvíce ulehčit,“ doplnil Jan Klouček.

ČSOB v loňském roce přišla s několika novinkami. Jedním z prvních kroků bylo například zavedení Cenové mapy, která klientům umožňuje ocenění bytu ve více než 200 městech ČR bez jakéhokoliv oceňování odhadcem. V loňském roce ČSOB také prodloužila dobu splácení hypotéky a to až na 40 let a také současně prodloužila věk, do kterého je možné hypotéku splácet – až do 70 let.

Zdroj: Investujeme.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *