Neděle 22. října. Svátek má Sabina.

Developerská společnost Navatyp mění název na PROMINECON GROUP

Developerská společnost NAVATYP GROUP bude nadále působit pod novým jménem PROMINECON GROUP a.s. Součástí skupiny, jež doposud působila převážně na českém trhu, se stala také španělská společnost Prominecon

„Se španělským Promineconem úspěšně spolupracujeme, sám jsem se v minulosti podílel na jeho vzniku. Když jsme se rozhodovali, s kým spojit svou budoucnost na evropském trhu, byl pro nás nejlogičtějším partnerem,“ vysvětluje generální ředitel a předseda představenstva PROMINECON GROUP Peter Kuchár. „V nejbližších letech očekáváme, že v souvislosti s dopravními stavbami by u nás měla vzrůst poptávka po specifických technologiích realizace tunelových staveb, jako je např. technologie plnoprofilových razicích strojů. Prominecon disponuje v této oblasti zkušenými odborníky a kapacitami a může se také prokázat celou řadou špičkových referencí z jednotného evropského trhu. Věříme, že společně budeme na budoucí poptávku lépe připraveni”, dodává Kuchár.

V rámci nově přijaté strategie se skupina hodlá napříště soustředit na tři klíčové oblasti: stavební výrobu, developerskou činnost a na služby v oblasti facility managementu.

Zdroj: Tisková zpráva PROMINECON GROUP

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *