Úterý 24. listopadu. Svátek má Emílie.

GE Money Bank poskytla v loňském roce hypotéky za téměř 9 miliard Kč

V průběhu roku 2007 GE Money Bank zaznamenala rekordní zájem o hypoteční úvěry, když poskytla nové hypotéky v celkovém objemu 8,9 mld. korun. To v porovnání s rokem 2006 představuje 57% nárůst.

GE Money Bank v loňském roce uzavřela celkem 5575 úvěrových smluv, což je o 50 % více v porovnání s rokem 2006. Za výsledkem stojí všeobecný boom na trhu financování bydlení v České republice a produktové inovace v nabídce banky. V roce 2007 GE Money Bank klientům představila revoluční nabídku Refinancování hypoték a prodloužila dobu splatnosti u hypoték až na 40 let. První hypoteční novinkou v letošním roce je možnost fixace úrokové sazby i na 10 let.

„Tím, že GE Money Bank prodloužila splatnost hypoték až na 40 let, umožnila lidem snížit měsíční splátky, a pořízení vlastního bydlení tak učinila ještě dostupnější. Stále více lidí také využívá Refinancování hypoték, které jim umožňuje přefinancovat stávající hypoteční úvěr úvěrem novým s výhodnějšími podmínkami,“ říká Michal Tuček, manažer hypoték GE Money Bank. „V loňském roce jsme u našich klientů také zaznamenali velký zájem o dlouhodobé fixace úrokových sazeb. Chceme jim vyjít vstříc, a proto nově nabízíme hypotéky s fixací úrokové sazby i na 10 let,“ dodává Michal Tuček.

Za celý loňský rok české hypoteční banky poskytly úvěry na bydlení v celkové hodnotě převyšující 142 miliard Kč.

GE Money Bank také začala klientům nabízet Konsolidaci půjček zajištěnou nemovitostí. Banka připravila tento produkt pro ty, kteří potřebují konsolidovat částky v řádech statisíců korun a ještě potřebují hotovost navíc. Podstatný rozdíl oproti nezajištěné konsolidaci půjček je především ve výši úrokové sazby. Ta je mnohem nižší než sazba klasických spotřebitelských úvěrů.

Zdroj: Investujeme.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *