Středa 05. srpna. Svátek má Kristián.

GE Money Bank přijímá a vyhodnocuje žádosti o hypotéku online

08.11.2010

GE Money Bank vylepšila svou aplikaci Hypotéka online. Aplikace umožňuje zažádat si o hypotéku prostřednictvím internetu, přičemž klient dostane také potvrzení o tom, zda byl úvěr předschválen či zamítnut. Hypotéku online nyní banka nabízí bez poplatku za vyřízení.

„Hypotéka online výrazně ušetří klientům čas při zajišťování zdrojů pro financováním jejich nemovitosti i jejich peníze Nejedná se o klasický kalkulátor, ale přímo o komplexní nástroj na předběžné schválení hypotéky prostřednictvím internetu. Nyní si klienti mohou nechat předschválit vedle klasické hypotéky také hypotéku Naopak a refinancování hypotéky,“ říká Ladislav Seifrt, senior manažer pro eBusiness GE Money Bank.

"Pokud klient doloží všechny informace, které zadal do aplikace Hypotéka online, hypotéku následně získá," uvádí GE Money Bank ve své tiskové zprávě. Navíc klienti, kteří vyplní Hypotéku online do konce roku a nejpozději do 28. února 2011 podepíší smlouvu, získají úvěr bez poplatku za zpracování. Podmínkou je sjednání hypotéky s fixací na 3, 5 nebo 10 let.


Zdroj:   Tisková zpráva GE Money Bank

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “GE Money Bank přijímá a vyhodnocuje žádosti o hypotéku online”

  1. Susannah napsal:

    wtdtYEGFHXXwDSw
    Great common sense here. Wish I’d thoghut of that.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *