Čtvrtek 28. května. Svátek má Vilém.

Home Credit navazuje spolupráci s Asko nábytek

Poskytovatel spotřebitelských úvěrů Home Credit začíná financovat také nákupy v obchodních domech společnosti ASKO Nábytek.

Home Credit umožní nákup jakéhokoliv zboží na splátky ve všech prodejnách ASKO Nábytek, kterých je v současnosti po celé České republice 10 a které doposud obsloužili více než 1,25 milionu zákazníků.

„Nábytek se dlouhodobě pohybuje na čele žebříčku komodit, jejichž nákup chtějí zákazníci financovat prostřednictvím spotřebitelského úvěru. Partnerstvím s významným prodejcem ASKO Nábytek svou pozici v tomto segmentu dále posílíme a budeme moci nabízet kvalitní úvěrové produkty širší skupině zákazníků,“ říká Erich Čomor, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Home Credit a. s.


Průměrná výše úvěru Home Credit na nákup nábytku v loňském roce dosáhla 12 600 Kč, což je o tisícikorunu víc než průměrný spotřebitelský úvěr v obchodní síti obecně. Nejvyšší úvěr poskytnutý v roce 2007 činil 300 000 Kč a sloužil na nákup kuchyňské linky. Klienti své úvěry na financování nábytku splatí v průměru za 13 měsíců.

Home Credit poskytuje úvěry od 3000 Kč se splatností od 5 do 48 měsíců.

Zdroj: Investujeme.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *