EUR 24.945

USD 23.341

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.945

USD 23.341

Text: Jiří Havelka

27. 03. 2008

0 komentářů

Hypoteční banka dále expanduje formou multibrandu

 


 

Hypoteční banka dále posiluje svou pozici jednoho z největších poskytovatelů hypotečních úvěrů na českém trhu. Navázáním spolupráce s Českou pojišťovnou a pojišťovnou ING rozšiřuje počet svých obchodních partnerů, kteří budou poskytovat, i když vždy individuálně modifikovanou, hypotéku z dílny Hypoteční banky.

„Domnívám se, že nyní nastal čas posunout se o krok dál a trochu jiným směrem,“ komentuje vývoj Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky. „Samozřejmě stále vyvíjíme nové produkty a služby, ale zároveň přemýšlíme, co by klientům zásadním způsobem ještě více zpřístupnilo hypotéky. Odpověď je jednoduchá: najít je na místech, která běžně navštěvují, odbourat nutnost návštěvy na pobočce banky. Náš recept se jmenuje multibrand.“

V současnosti Hypoteční banka při prodeji svých hypoték spolupracuje s obchodní sítí mateřské ČSOB, Poštovní spořitelny, Citibank a společnosti RE/MAX. Od dubna začíná spolupracovat také s ING a Českou pojišťovnou, která očekává v prvním roce objem poskytnutých hypoték v rozmezí 1 – 2 miliard Kč.

"Příští fází multibrandu může být prodej hypoték například přímo v obchodních sítích developerů a realitních kanceláří. Do budoucna nevylučujeme ani spolupráci s velkými hypermarkety. Příkladem může být hypermarket Tesco, který svým britským zákazníkům nabízí komplexní finanční služby včetně hypoték," odhaluje plány Hypoteční banky Jan Sadil.

REKLAMA

Zdroj:
Tisková zpráva Hypoteční banky
 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *