Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

Hypoteční banka mění úrokové sazby a nabídne klientům hypotéku bez poplatku

Hypoteční banka opět připravila pro své klienty na měsíc únor hypotéku bez poplatku. Kromě nulového poplatku dochází od 1. února ke změnám také v úrokovém sazebníku Hypoteční banky.

Klienti Hypoteční banky si mohou od 1. do 28. února sjednat jakýkoliv hypoteční úvěr do 85 % LTV zcela bez poplatku za zpracování, a to jak na pobočkách Hypoteční banky, tak i u externích prodejců, kteří s Hypoteční bankou spolupracují. Hypoteční banka prodlužuje možnost sjednat si v úvěrové smlouvě mimořádnou splátku v době trvání fixace úrokové smlouvy za poplatek 1000 Kč.

„Již tradičně se Valentýnskou akcí snažíme začátek roku zpříjemnit nejen zamilovaným: Hypoteční úvěr bez poplatku za zpracování si u nás v rámci této akce může pořídit každý zájemce o hypoteční úvěr. Hypoteční trh se ve druhém pololetí loňského roku vrátil k růstu. Zájem o úvěry ale vždy začátkem každého roku klesá a v meziměsíčních srovnáních vykazuje nejnižší hodnoty. I proto se snažíme touto valentýnskou nabídkou úvěry zatraktivnit,“ uvedl Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele Hypoteční banky. 

Hypoteční banka také k 1. únoru upravuje sazby hypotečních úvěrů. O jednu desetinu procenta se zvýší sazby u tříletých a desetiletých fixací. U pětiletých bude navýšení o dvě desetiny procenta. Naopak mírné snížení sazeb se dotkne jednoletých fixací (o jednu desetinu procenta) a především patnáctiletých a delších fixací.

Zdroj: Hypoteční banka

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *