EUR 24.945

USD 23.341

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.945

USD 23.341

Text: Jiří Havelka

21. 08. 2008

0 komentářů

Hypoteční banka představila nové posily

 


 

Novou ředitelkou útvaru Externí sítě, který se zaměřuje na podporu externích partnerů Hypoteční banky, bude od 1. srpna 2008 Lucie Jirásková, která dosud působila na postu Key Account Manager v České spořitelně. 

Lucie Jirásková nyní dokončuje studium ekonomie a managementu na Newton College a absolvovala řadu odborných kurzů. Hovoří anglicky a rusky a ve svém volném čase se věnuje cyklistice, lyžování a in-line bruslení. Je vdaná a má syna.

Koordinovala jsem také spolupráci externích prodejců s pobočkovou sítí a pracovala na podpoře dalšího rozvoje spolupracovníků. V této činnosti budu nyní pokračovat i v Hypoteční bance, jedničce na trhu hypoték,“ vysvětluje Lucie Jirásková. 

Nově vzniklý útvar Strategické aliance od začátku srpna vede Miroslav Sága, který v České spořitelně zastával post ředitele odboru externího prodeje. Miroslav Sága vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a následně Vysokou školu ekonomie a managementu, kde získal titul MBA. Hovoří anglicky, rusky a polsky a ve volném čase hraje tenis, fotbal a zajímá se o historii. Je ženatý a má dvě děti. 

„Jedním z hlavních cílů Hypoteční banky je zaměření na multibrand. V současné době již Hypoteční banka prodává své hypotéky v obchodních sítích mateřské ČSOB, Poštovní spořitelny a Citibank, nově také přes Českou Pojišťovnu, ING Životní pojišťovnu a společnost RE/MAX. Vytvořit útvar na podporu spolupráce se strategickými partnery byl proto logickým důsledkem tohoto plánu a já jsem rád, že se na něm mohu osobně podílet a útvar vést,“ uvedl Miroslav Sága.

REKLAMA

Nadřízeným obou zmíněných úseků bude Vlastimil Nigrin, který zastává v Hypoteční bance pozici generálního ředitele pro věci obchodní, a do Hypoteční banky přešel na začátku června 2008 rovněž z České spořitelny

Zdroj: Tisková zpráva Hypoteční banky

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *