Sobota 21. října. Svátek má Brigita.

Hypoteční banka rozjíždí podzimní kampaň s hypotékou bez poplatků

Hypoteční banka bude během letošního podzimu propagovat svou „hypotéku bez poplatků“. Do reklamní akce, která odstartovala 1. října a poběží celý měsíc, se zapojí také zaměstnanci banky a externí spolupracovníci.

Hypoteční banka ve své podzimní kampani upozorňuje na možnost získání hypotéky bez poplatků za vyřízení úvěru a vedení úvěrového účtu. Tento typ hypotéky, kde je výše poplatků "rozpuštěna" v mírně navýšené úrokové sazbě má banka ve své standardní nabídce již několik let. Výhoda tohoto produktu spočívá v daňové uznatelnosti úroků z úvěrů na bydlení. Pokud klient s hypotékou splní podmínky pro odpočet úroků z úvěru na bydlení, může si díky tomuto produktu část výdajů, které by zaplatil na poplatcích u standardní hypotéky, odečíst z daní.  

Tip: více informací k "bezpoplatkovým hypotékám" naleznete v článku " Jak se vyhnout 150korunovému poplatku za správu hypotéky? ".


„Již před dvěma lety jsme si vyzkoušeli, že správně nastavenou kampaní umíme vyvolat zájem o tento produkt mezi klienty i našimi externími partnery. Doufám, že se nám to povede i letos, v době, kdy hypoteční trh po skoro dvou letech začal opět projevovat známky oživení,“ říká Bohdan Suchánek, ředitel marketingové komunikace Hypoteční banky.

Zdroj: Tisková zpráva Hypoteční banky

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *