Sobota 30. května. Svátek má Ferdinand.

Hypoteční banka v únoru vyřizuje hypotéky bez poplatku

02.02.2010

Hypoteční banka v období od 1. do 28. února nebude klientům účtovat poplatek za vyřízení úvěru. Žadatelé o úvěr mohou zároveń získat více než 40% slevu na okna a dveře společnosti Vekra.

Akční nabídka s nulovým poplatkem za vyřízení se vztahuje na úvěry do 85 % hodnoty nemovitosti s délkou fixace úrokové sazby 5 a 10 let. O akční hypotéku si klient může zažádat na všech pobočkách Hypoteční banky a prostřednictvím externích prodejců. Tato nabídka se nevztahuje na americkou hypotéku, na předhypoteční úvěr a hypotéku bez doložení příjmů.

Rozhodli jsme se, že rostoucí zájem klientů o naše hypotéky podpoříme slevou na poplatku. Navíc pro všechny klienty, kteří se chystají stavět nebo plánují vylepšit své bydlení, umožníme ušetřit další prostředky související s pořízením oken a dveří od společnosti Vekra,“ doplnil Vlastimil Nigrin, člen představenstva Hypoteční banky a náměstek generálního ředitele pro věci obchodní. Sleva ve výši až 42 % se vztahuje na nákup oken a dveří.

Zdroj: Tisková zpráva Hypoteční banky

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “Hypoteční banka v únoru vyřizuje hypotéky bez poplatku”

  1. selskyrozum napsal:

    Zvýšený zájem ?
    “ Rozhodli jsme se,že rostoucí zájem o naše hypotéky podpoříme slevou na poplatku“.A není to náhodou tak, že se tímto snaží zvýšit nulový zájem klientů o hypotéky ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *