Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Hypoteční banka zavádí poplatkové prázdniny

30.06.2010

Hypoteční banka připravila pro své klienty v průběhu července a srpna poplatkové prázdniny, v jejichž rámci bude sjednání hypotečního úvěru bez poplatku za zpracování.

Na léto klientům vždy připravujeme zajímavou nabídku. Ani letos tomu není jinak. Zkombinovali jsme úspěšné léto se zmrzlinou i osvědčené slevy k vyšším úvěrům. Nejlepší sazby získají klienti, kteří potřebují úvěr od 2 miliónů korun, mají část vlastních zdrojů a zafixují si úrokovou sazbu na 3 nebo 5 let. Pak získají všechny výhody letní nabídky,“ okomentoval letní nabídku Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele Hypoteční banky.

Více čtěte v tiskové zprávě Hypoteční banky.

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “Hypoteční banka zavádí poplatkové prázdniny”

 1. Owen Carr napsal:

  Přeji vám hezký den
  Přeji vám hezký den,

  Já jsem pan Owen Carr majitel Owen Carr FIRMY PLC.I jsem ověřený úvěr věřitel, který nabízí půjčky lidem, kteří potřebují úvěry. Dáme z úvěrů, k závažným jednotlivců, firem, společností, kteří by splácet své půjčky ve vhodný čas pro projekt, podnikání, daně, účty, a tak
  mnoho dalších důvodů. Takže Kontaktujte nás a získejte úvěr, který budete potřebovat s nízkou úrokovou sazbou
  o 3%. Ujišťuji vás, že budete rádi, že jste s námi vykonávané činnosti na koncovém dílu této transakce, protože podmínky jsou velmi jednoduché. Tam je více získat tím, že získat půjčku od této společnosti, takže každá zúčastněná osoba nebo osoby, by měli kontaktovat USA e-mailem: apexloanfirm01@gmail.com, takže můžeme začít transakce.

  Vaše spokojenost a finanční úspěch je náš cíl.

  Díky a Bůh ti žehnej,

  Pan Owen Carr (CEO) …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *