Neděle 22. října. Svátek má Sabina.

Hypoteční novinka od Raiffeisenbank. Konsolidace hypotékou

Raiffeisenbank představila podzimní balíček hypotečních inovací. Jednou z nich je možnost konsolidace půjček hypotékou MiniMax.

„Konsolidovat své dluhy znamená splatit je jediným úvěrem, získat pro splácení jediného partnera a zjednodušit tak správu rodinných financí. Konsolidace pomocí hypotéky je výhodná rovněž vzhledem k nižší úrokové sazbě a možnosti rozložení splátek do delší doby splatnosti,“ uvedl Jan Bureš, produktový manažer hypoték Raiffeisenbank.

Hypotéku MiniMax, vycházející z principů americké hypotéky, lze poskytnout od 300 tisíc až do 30 milionů korun, standardně bude poskytována do 70 % hodnoty nemovitosti. Splatnost úvěru se může pohybovat mezi 5 a 20 roky, úrokové sazby lze fixovat na 3 až 7 let a dále na 10 a 15 roků. Podobně jako u ostatních typů hypoték Raiffeisenbank je poskytnutí úvěru zdarma, klient má rovněž možnost předčasných splátek zdarma.

V rámci pravidelných hypodní, které letos proběhnou od 6. do 10. října, získají noví klienti ke každé hypotéce dárek v podobě meteostanice.  

Zdroj: Tisková zpráva Raiffeisenbank

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *