Středa 22. listopadu. Svátek má Cecílie.

Hypotéka s garantovanou sazbou 3,39 % ročně a bez poplatku

02.08.2012

PR článek

Garantovaná úroková sazba vám dává jistotu. Nečeká vás tedy žádné nemilé překvapení, že úrok, za který vám banka hypotéku poskytne, bude nakonec vyšší. U Wüstenrotu může být naopak až o 4 desetiny procenta nižší.

Výhody zaručené sazby

Wüstenrot vám zaručuje, že pokud splníte standardní podmínky, poskytne vám hypoteční úvěr za garantovanou sazbu. Při vyřizování žádosti o hypoteční úvěr se vám proto nemůže stát, že banka vaši žádost sice schválí, ale v úvěrové smlouvě bude uvedena vyšší sazba, než jste očekávali.

Jste-li ovšem dostatečně bonitní a žádáte o vyšší úvěr, můžete hypotéku získat za nižší, a to minimální nebo EXTRA sazbu. Na rozdíl od mnoha jiných bank v tomto případě nemusíte mít u Wüstenrotu ani běžný účet ani si sjednávat žádné další produkty.

Úrokové sazby opět klesly

Wüstenrot letos již poněkolikáté snížil úrokové sazby hypotečních úvěrů. Tříletá garantovaná úroková sazba Hypotéky Wüstenrot na vlastní bydlení tím klesla na 3,39 % ročně. 

Hypotéka i za 2,99 % ročně a pojištění se slevou

Wüstenrot vám v současné době nabízí kombinaci hypotéky s pojištěním nemovitosti a životním pojištěním, která vám pořízení nemovitosti nebo její rekonstrukci významně zlevní. Sjednáte-li si všechny tři produkty současně, ušetříte hned třikrát:

  • na úroku za hypotéku, který bude o další 0,2 % ročně nižší
  • na pojištění nemovitosti, u kterého získáte 20% slevu na pojistném
  • na životním pojištění, které vás bude stát o 10 % méně.

Pokud splníte podmínky pro EXTRA sazbu, můžete hypotéku získat už za 2,99 % p. a. 
  

Zbavte se nevýhodných úvěrů – refinancujte

Splácíte-li úvěr na bydlení, doporučujeme, abyste si zkontrolovali, jestli neplatíte více, než je třeba. Hypotéku můžete v době uplynutí fixace úrokové sazby totiž snadno refinancovat tím, že si  vezmete výhodnější úvěr u jiné banky. Wüstenrot vám nabízí hypotéku Refin za garantovanou tříletou úrokovou sazbu 3,29 % ročně. Když ale splníte podmínky pro EXTRA sazbu a sjednáte si pojištění nemovitosti a životní pojištění budete mít Refin jen za 2,89 % ročně.

Vyřízení je jednoduché. Jako doklady k žádosti o hypoteční úvěr vám bude stačit původní odhad nemovitosti, několik aktuálních fotografií a čestné prohlášení o stavu nemovitosti. K doložení příjmů stačí jen čestné prohlášení, že jste schopni úvěr splácet.

Bez poplatku za poskytnutí úvěru

Hypotéku Wüstenrot na vlastní bydlení do 85 % LTV s tří a pětiletou fixací úrokové sazby a Hypotéku Refin vyřizuje banka zdarma.

Spočítejte si nezávazně svoji hypotéku 

A pak se obraťte na poradce Wüstenrotu, který vám připraví konkrétní nabídku úvěru, která může být ještě výhodnější.

wustenrot-logo-610

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *