Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Hypotékou roku 2010 se stala Hypotéka po webu. V kategorii stavebních spořitelen zvítězila Modrá pyramida

Soutěž Fincentrum Banka roku zná své vítěze. V kategorii Hypotéka roku 2010 zvítězila Hypotéka po webu z nabídky Hypoteční banky před Převratnou a Flexibilní hypotékou.

Fincentrum Bankou roku 2010 se stala Česká spořitelna, která získala také titul Nejdůvěryhodnější banka roku. Na druhém místě se umístila Komerční banka následovaná Raiffeisenbank.

V další produktové kategorii – Hypotéka roku 2010 – se na prvním místě umístila Hypoteční banka se svou Hypotékou po webu. Druhou příčku obsadila UniCredit bank se svou Převratnou hypotéku a bronzovou medaili si odnesla Komerční banka a její Flexibilní hypotéka. 

Prvenství v kategorii Stavební spořitelna roku 2010 letos získala již po šesté v řadě Modrá pyramida stavební spořitelna, následovaná Českomoravskou stavební spořitlenou a Stavební spořitlenou České spořitelny. 

„Velice si vážíme tohoto ocenění, které získáváme již pošesté za sebou, což je velice výjimečné. Ale letos je to o to významnější, že ho získáváme v době, která není pro stavební spoření právě jednoduchá. Věříme, že „pyramida“ je a do budoucna stále bude symbolem stability a že stavební spoření bude i nadále stabilní a stabilizující součástí českého finančního trhu,“ komentoval výsledky soutěže Jan Pokorný, předseda představenstva a generální ředitel Modré pyramidy. 


Zdroj:

Investujeme.cz, Bankaroku.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *