Pátek 10. července. Svátek mají Libuše a Amálie.

Ideální hypotéka od České spořitelny bude variabilní

Česká spořitelna představila novou Ideální hypotéku. To, jak bude jejich hypoteční úvěr ve výsledku vypadat, si klienti zvolí sami. Na výběr mají ze tří možností individualita, flexibilita a jistota.

Česká spořitelna uvedla na hypoteční trh novinku v podobě Ideální hypotéky, která nabízí sjednání a vyřízení hypotéky zdarma, třicetidenní garanci nabízené úrokové sazby, on-line ocenění nemovitosti vypracované v pobočce a neomezené čerpání zdarma během prvních 3 měsíců.

Nad rámec základní nabídky si pak zájemci o hypotéku mohou jednotlivě vybírat z produktů a služeb nazvaných individualita, flexibilita a jistota.

„Klienti chtějí mít nad svými financemi i finančními produkty stále větší kontrolu. Stále více se ukazuje, že klienti nechtějí něco, co jim předem nadefinuje banka, a oni pak půlku nevyužijí. Naopak preferují svobodnou volbu, sestavit si produkt podle svých potřeb a přání. Jednoznačně se to projevilo u Osobního účtu. Proto nyní přicházíme s dalším variabilním produktem, s Ideální hypotékou,“ uvedl Martin Techman, ředitel úseku rozvoj obchodu České spořitelny.


Zdroj: Tisková zpráva České spořitelny

Předchozí článek: «
Následující článek: »

2 komentářů k článku “Ideální hypotéka od České spořitelny bude variabilní”

 1. Lucinka316 napsal:

  Hypoteční úvěr od české pojištovny
  Dobrý den, je pravda, že Česká spořitelna nenahlíží do registru neplatičů při sjednávání hypotečního úvěru? Nebo jak to je? Děkuji Lucka S.

  1. Radek napsal:

   RE: Hypoteční úvěr od české pojištovny
   Česká pojišťovna pod svou hlavičkou přeprodává hypotéky Raiffeisenbank a Hypoteční banky. A pochybuji, že by tyto nenahlídly do registrů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *