Pondělí 25. března. Svátek má Marián.

Immorent ČR otevřel nový admnistrativní komplex Gemini

IMMORENT ČR a Sparkassen Immobilien AG otevřely první část administrativního centra Gemini na pražském Pankráci. Odhadované náklady na výstavbu dosáhnou 2 miliardy Kč.

Komplex administrativních budov Gemini nabídne celkem 38,6 tisíce m² kancelářských ploch. V první fázi je jich připraveno přes 17,5 tisíce m². Investorem a zároveň majitelem objektu za necelé 2 miliardy Kč je rakouská investiční společnost Sparkassen Immobilien AG. Nové budovy vznikly na místě bývalého autobusového nádraží Pankrác poblíž stejnojmené stanice metra. Výstavba trvala trvala 18 měsíců.

„Jedním z hlavních důvodů, proč jsme si pro výstavbu Gemini zvolili Pankrác, je potenciál rozvoje této části města směrem k novému centru obchodu v Praze. Místo je velmi dobře dostupné. Přímo u Gemini je nejen stanice metra trasy C, ale i nájezd na dálnici D1 směrem na Brno,” uvedl Tomáš Velemínský, jednatel společnosti IMMORENT ČR. 

Projekt Gemini je součástí rozsáhlého plánu na přeměnu pankrácké pláně. Developerem komplexu Gemini je společnost IMMORENT ČR. Podobně gigantické projekty jsou před spuštěním či ve fázi realizace i na dalších místech Prahy a  České republiky 

Zdroj: Tisková zpráva společností IMMORENT ČR a Sparkassen Immobilien AG

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *