Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

Komerční banka snižuje úrokové sazby hypoték až o 0,55 p.b.

Komerční banka oznámila další snižování úrokových sazeb a to jak u úvěru Klasik (do 85 % LTV), tak Hypotečního úvěru Plus. Hypotéku Klasik s fixací na š – 4 roky nyní banka nabízí za 5,04 %.

Hypotečního úvěr Klasik (poskytován do 85 % hodnoty nemovitosti) nabízí nově Komerční banka se sníženou úrokovou sazbou až o 0,45 procentního bodu. Nové úrokové sazby u nejoblíbenějších období fixace: 1 rok a 2 roky (od 5,49%), 3 a 4 roky (od 5,04 %), 5 let (od 5,19 %).

Snížení se týká i Hypotečního úvěru Plus, který KB poskytuje až do 100% hodnoty nemovitosti. Úrokové sazby zde klesají dokonce až o 0,55 procentního bodu. Hypotéky s fixací na 1 a 2 roky nabízí KB od 6,49 %, 3 a 4 roky (od 6,04 %), 5 let (od 6,19 %).

„V Komerční bance mohou klienti splátky hypotéky opakovaně zvýšit, snížit, nebo mohou splácení úplně přerušit. Řešení máme také pro případ, kdy klient potřebuje získat hypotéku dříve, než vybere nemovitost, nebo naopak nemovitost zaplatí a chce hypotéku čerpat až zpětně, případně když chce část úvěru použít například na nákup vybavení svého nového bydlení“ uvedl Radko Belada, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.

Zdroj: Tisková zpráva Komerční banky

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *