Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

Liška začne poskytovat hypotéky

Hypoteční banka rozšířila okruh svých strategických partnerů v oblasti poskytování hypoték o Českomoravskou stavební spořitelnu.

Hypoteční banka rozšiřuje okruh svých strategických obchodních partnerů. Od 1. dubna 2009 nabízí úvěry Hypoteční banky i jednička v oblasti stavebního spoření Českomoravská stavební spořitelna. Spolupráce bude fungovat na osvědčeném principu tzv. multibrandu, díky kterému má nyní Hypoteční banka 30% podíl na hypotečním trhu (hypotéky HB zprostředkovávají také ČSOB, Poštovní spořitelna, Citibank, Česká pojišťovna, a ING Životní pojišťovna).

„Rozhodnutí o spolupráci s Českomoravskou stavební spořitelnou je logickým krokem k dalšímu zvýšení dostupnosti hypoték. ČMSS, stejně jako Hypoteční banka, je lídrem ve svém oboru a disponuje špičkovým týmem úvěrových poradců,“ říká Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky. „Věřím, že Hypotéka od Lišky, která je ušita na míru klientům Českomoravské stavební spořitelny, bude mít úspěch. Hypotéky jsou stále nejvyhledávanější formou financování bydlení,“ doplňuje Jan Sadil.

„ČMSS je největším tuzemským poskytovatelem úvěrů na bydlení. Nyní nabídkou překlenovacích úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření společně se spotřebitelskými úvěry a hypotékou komplexně pokrývá všechny základní potřeby obyvatel České republiky ve financování bydlení,“ poznamenává místopředseda představenstva Českomoravské stavební spořitelny Manfred Koller.

Zdroj: Tisková zpráva Hypoteční banky

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *