Úterý 24. října. Svátek má Nina.

mBank nabízí hypotéku se sazbou 2,99 %

Důkazem, že sazby hypoték nemusejí nyní jen růst, je mBank, která s platností od zítřka snižuje úročení svých hypotečních úvěrů. Hypotéku do 50% hodnoty zastavované nemovitosti s variabilní úrokovou sazbou a pojištěním nabízí s garantovanou úrokovou sazbou 2,99%.

mBank je jednou z mála bank, která v současnosti snižuje úrokové sazby hypoték a navíc své sazby klientům při řádném splácení a plnění smluvních podmínek garantuje. Důležitou konkurenční výhodou nabídky mBank je, že klient neplatí poplatek ani za vyřízení úvěru, ale ani za vedení úvěrového účtu. Zdarma jsou také mimořádné splátky do výše 20 % jistiny ročně.

S hypotékou mBank ušetříte nejen na úrocích, ale také na nejrůznějších poplatcích, které jsou s poskytnutím a vedením hypotéky spojené. Minimální poplatek za poskytnutí hypotéky je u většiny bank 8 000 kč, poplatek za správu úvěrového účtu potom 150 kč měsíčně. Vezmeme-li si průměrnou hypotéku se splatností 20 let, klient jen na těchto poplatcích zaplatí nejméně 44 000 korun. Také bych rád dodal, že poplatky spojené s poskytnutím hypotéky a vedením úvěrového účtu navyšují reálnou úrokovou sazbu o 0,20 – 0,30 procentního bodu ,“ říká Marek Sabaka, specialista mBank na hypoteční úvěry. „mBank je jednou z mála bank, u které je poskytnutí úvěru zcela zdarma a je jedinou bankou, která si neúčtuje poplatek za vedení úvěrového účtu,“ dodává Marek Sabaka.

Zdroj:
Tisková zpráva mBank

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *