Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

mBank zlevňuje hypotéky. U některých variant až o 2 p.b.

01.02.2010

mBank chce svojí novou nabídkou pomoci rozhýbat hypoteční trh. Hypotéku s dvouletou fixací nabízí s úrokovou sazbou et s úrokovou sazbou od 4,85 % p.a.

„Chceme rozhýbat trh s bydlením a odbourat strach lidí z návštěvy banky, když shánějí peníze na nový byt, nebo chtějí výhodně refinancovat. Proto jsme se rozhodli výrazně zlevnit hypotéky. Doufáme, že tím mimo jiné pomůžeme české ekonomice rychleji se zotavit z krize,“ komentuje záměry mBank její generální ředitel Janusz Mieloszyk.

mBank od vstupu na český trh nabízí hypotéky bez poplatku za zpracování a bez poplatku za vedení úvěrového účtu. Nyní se rozhodla svou nabídku ještě více zatraktivnit snížením úrokových sazeb hypotečních úvěrů. mHypotéku v částce odpovídající maximálně 50 % hodnoty nemovitosti nabízí mBank ve variantě s variabilní úrokovou sazbou za 4,50 % p.a. mBank je jedna z mála tuzemských bank, která ve svém sazebníku neuvádí úrokové sazby "od". Úrokové sazby jsou garantované, což znamená, že je klient v praxi skutečně získá.

Zdroj: Tisková zpráva mBank

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “mBank zlevňuje hypotéky. U některých variant až o 2 p.b.”

  1. selskyrozum napsal:

    To je pěkné
    Je to jistě pěkný pokus jak rozhýbat trh nemovitostí, ale obávám se, že nebude k ničemu do té doby než cenová bubilna nemovitostí praskne a ceny se přiblíží reálu. Pokud ne, tak to hypotéka i když za dobrých 4,50 % zcela jistě nevytrhne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *