Pátek 26. února. Svátek má Dorota.

mBank zlevňuje hypotéky

mBank s platností od 5. ledna 2009 snižuje úrokové sazby mHypotéky. Hypotéku na refinancování stávajícího úvěru klienti mohou získat od 4,89 % p.a.

Zdaleka největšího zlevnění se dočkají klienti žádající o úvěr s nízkou hodnotou LTV . Jinak řečeno žádající o výrazně nižší částku úvěru než je hodnota zastavené nemovitosti. V porovnání s prosincem úrokové sazby klesly až o půl procentního bodu. Například u dvouletých fixací s LTV 51 – 60 % klesla úroková sazba z 6,06 % na 5,56 % p.a.

Klientům, kteří k mBank přijdou refinancovat hypotéku od jiné banky, banka nabídne úrokovou sazbu od od 4,98% do 5,18 % p.a. (v závislosti na zvolené době fixace).
 
„Vývoj na trhu nás utvrzuje ve strategii, kdy chceme potvrdit roli specialisty na refinancování. Víc než polovina mHypoték pochází právě z něj. To nám vytváří mimořádně zdravé jádro úvěrového portfolia. U nových hypoték jsme navíc provedli strukturální změnu úrokových sazeb, na níž ještě víc vydělají klienti zejména s nižší LTV,“ komentuje změny u mHypotéky generální ředitel mBank Jiří Báča.

Zdroj: Tisková zpráva mBank

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *