Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

Modrá pyramida nabízí uzavření i prodloužení smlouvy zdarma

Při uzavření smlouvy o stavebním spoření do cílové částky 200 tis. Kč nezaplatí klient Modré pyramidy poplatek za uzavření smlouvy. Stávající klienti nebudou platit poplatek za navýšení cílové částky. Nabídka bude platit od pondělí.

Až do konce roku budou moci noví klienti uzavřít smlouvu o stavebním spoření Modré pyramidy bez poplatku. Limitující je cílová částka, která nesmí přesáhnout 200 tis. Kč, a naspoření 20 tis. Kč. Klienti, kteří budou chtít cílovou částku nižší, mohou naspořit méně – např. při cílové částce 100 tis. Kč k získání tisícikorunového bonusu bude stačit naspoření 10 tis. Kč.

Bez poplatku za navýšení cílové částky budou i stávající klienti, kteří využijí produkt Prodloužení PLUS. V tomto případě ale pozor na poplatek za změnu tarifu, jestliže původní tarif spořitelna již nenabízí.

Zdroj: Tisková zpráva MPSS

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “Modrá pyramida nabízí uzavření i prodloužení smlouvy zdarma”

 1. Petr Vokurka napsal:

  Modrou pyramidu už nikdy

  Dobrý den.
  I za věci „zadarmo“ můžete draze zaplatit.
  Vzal jsem si překlenovací úvěr u Pyramidy. O spoustě poplatků jsem se od jejich poradce nedozvěděl, a tak teď platím jak mourovatej. Tak například to, že až naspořím částku, která dělá překlenovací úvěr, tak potom budu ještě půl roku platit úroky z celkové poskytnuté částky, než mi konečně přidělí řádný úvěr. Takže to je jako bych platby úroků házel do kanálu, protože úvěr se mi nesníží ani o korunu. Poslední z překvapení, které mi připravili, je například to, že mě nazačátku „donutili“, abych nemovitost pojistil u jejich partnerské pojišťovny Allianz. Nikdo už mi ale neřekl, že když se pak rozhodnu přejít k jiné pojišťovně, tak budu muset Pyramidě zaplatit 4000,– Kč. Mě se to nezdá jako férové jednání se zákazníkem. Tak pozor , až Vás budou lákat do Modré Pyramidy. Připravte se, že Vám to „spočítají i s úrokama“.
  Petr Vokurka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *