Čtvrtek 06. srpna. Svátek má Oldřiška.

Modrá pyramida spouští svou internetovou televizi

Stavební spořitelna Modrá pyramida dnešním dnem spouští na webových stránkách mopytv.cz svou online televizi. Součástí programu budou příspěvky o novinkách a produktech Modré pyramidy, průvodce stavebním spořením a reportáže o možnostech financování bydlení.

„Dnešní doba vyžaduje krátké, jasné a především vizuální informace a všechny tyto požadavky webová televize splňuje,“ říká André Léger, předseda představenstva a generální ředitel Modré pyramidy. „Reportáže umístěné na webové televizi nám umožňují oslovit naše zákazníky formou, která je pro ně nejvíce přijatelná. Zkušební provoz televize jsme zahájili před třemi měsíci a z prvních zkušeností víme, že zájem o reportáže je opravdu vysoký,“ dodává Hana Vaněčková, ředitelka externí a interní komunikace Modré pyramidy.

Aktuálně nabízí reportáže webové televize www.mopytv.cz informace o produktech a novinkách Modré pyramidy. Do budoucna připravuje tým kolem nové televize přípravu tzv. „Akademie Modré pyramidy“, která bude jednoduchým způsobem vysvětlovat princip stavebního spoření, úvěrů a možnosti jejich využití pro financování koupě či opravy nemovitosti, ale i dalších bankovních a pojišťovacích produktů.

Zdroj: Tisková zpráva Modré pyramidy

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *