Středa 27. ledna. Svátek má Ingrid.

Nemovitosti na Floridě si kupují lidé ve věku kolem 43 let

Kupujícími nemovitostí na Floridě jsou především obyvatelé USA. Zahraniční zájemci tvoří pouze 18 % kupujících. Průměrný věk nových majitelů floridských rezidencí je 43 let. V posledních měsících jejich ceny výrazně klesly.

Zahraniční kupující floridských nemovitostí jsou především Britové (21 %) a lidé z Latinské Ameriky (19 %), kupující však přicházejí z celého světa včetně Východní Evropy (6 %).

Příklad poklesu jedné ceny uvedla společnost Mediterránea (která je též zdrojem ostatních dat). Luxusní byt 3+kk v Miami nedaleko od pobřeží Biscayne zálivu byl nabízen v prosinci 2006 za 800 tis. USD, v listopadu 2007 jen za 690 tis. USD a koupě byla zrealizována v únoru 2008 za 590 tis. USD.

O výhodnosti či nevýhodnosti investic do nemovitostí psal na serveru Investujeme.cz Petr Bukač v článku "Investovat do nemovitostí v USA? Zatím raději ne…".

Předchozí článek: «
Následující článek: »

2 komentářů k článku “Nemovitosti na Floridě si kupují lidé ve věku kolem 43 let”

  1. Backa napsal:

    Dotaz na zdroj informaci
    Zdrojem vyse uvedenych informaci je ceska firma. Odkud nacerpal pan Pilip vyse uvedene udaje? Zaplatila si Mediterránea vlastni pruzkum na Floride? Prevzali udaje z jineho zdroje? Vyjma uvedeneho prikladu poklesu ceny bytu, ktery zrejme realizovali a tudiz je svym zpusobem relevantni udajem se mi totiz ostatni informace moc nepozdavaji. Muzete prosim uvest pripadne i jejich zdroj informaci? Dekuji.

  2. czechflorida.com napsal:

    www.czechflorida.com
    Nejlepsi a nejkvalitnejsi servis pri koupi nemovitosti na Floride http://www.czechflorida.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *